Rimmel 60 Seconds nagų lakai

2015 m. gegužės 12 d., antradienis


Kadangi vis labiau žengiame į vasarą (na, Lietuva nelabai, bet bent jau mano nuotaika tai tikrai), laikas ir kosmetikos krepšelio pasikeitimas. Pastebėjau, kad pirmiausiai keičiasi spalvų rotacija – grįžta ryškesni lūpdažiai, spalvoti šešėliai ir, žinoma, pasteliniai nagai. Manau, kad pastelės yra nuostabus dalykas ir, rodos, jų niekada negana, ypač ant nagų.

Po kelių mėnesių O.P.I Nail Envy Original naudojimo pradėjusi džiaugtis ilgesniais ir stipresniais nagais, išsiruošiau į naujų nagų lakų paieškas. Peržiūrėjus kelias firmas akys užkliuvo už Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora kolekcijos, o ji turėjo viską, ko ieškojau. Pirmiausiai, atspėjote teisingai – linija siūlė kelias pastelines spalvas. Testavimui išsirinkau dvi.


Pirmoji buvo 558 Go Wild-er-ness – akį traukianti violetinė. Lako buteliukas buvo gana paprastas, tačiau malonus žiūrėti, teptukas taip pat gana patogus (na, aš vis tiek esu siaubinga odelių terlintoja, bet, manau, atsargesnėms merginoms teptukas turėtų įtikti). Atspalvis neišėjo tokia šviesi pastelė, kaip įsivaizdavau, tačiau vis tiek buvo labai gražus. Jam išgauti pilnai užteko dviejų sluoksnių, kurie išdžiuvo gana greitai, netrukus po lakavimo jau galėjau daryti įprastinius darbus. Švytinčiu ir blizgiu rezultatu likau patenkinta, o pasidariusi manikiūrą pirmadienį galėjau juo džiaugtis iki penktadienio.

Antra pasirinkta spalva buvo 408 Peachella. Vėlgi tai buvo šviesi persikinė, gražiai atrodanti ant nagų. Deja, perfekcionistiniam rezultatui reikėtų trijų sluoksnių ir, turiu pripažinti, tiek laukti ir vargti esu kiek per tingi... Taip pat spalva nesilaikė taip ilgai kaip jos sesuo violetinė. Taigi, nežinau, mintys šių lakų atžvilgiu kiek sujauktos, nors, manau, kad tikrai išbandysiu dar kelias spalvas, tik pasiliksiu prie kiek tamsesnių (kiek tamsesnės jos begali būti šioje linijoje). Tačiau viską susumavus Rita Ora linija verta išbandymo, nes galima aptikti tikrai gerų lakų už įkandamą kainą.

2 komentarai

  1. Violetinė tiesiog super! Ir aš panašią turiu, tikrai bus naudojama vasarą :) o persikinė kažkaip ne mano skonio, nerasčiau prie ko derinti..

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. O man gal kaip tik persikinė labiau, dar pamenu praeitą visą šiltąjį sezoną tik ir telakavau nagus tamsesne persikine-koraline spalva. :D Aišku, skonio reikalas. O dėl derinimo, tai kaip mano draugė vieną kartą pasakė - nagai gali tapti ir pagrindiniu išsiskiriančiu akcentu. :)

      Panaikinti

© vinilina