Bioderma Sensibio AR veido kremas ir micelinis vanduo

2015 m. gegužės 19 d., antradienis


Apart įvairių spuogelių, mano veidas kenčia nuo dar vienos problemos – raudonio. Kai žmonės klausia, kodėl dėvi pudrą, dažniausias atsakymas yra dėl spuogų, tačiau ne mano atveju. Galėčiau iškęsti žmones, matančius išsišokusius veido netobulumus, tačiau tas raudonis... tiesiog ne. 

Kad ir kaip bebūtų, neseniai ieškojau naujo veido kremo. Mano pagrindinis prioritetas buvo gauti kuo daugiau drėkinimo, nes veido oda, rodos, ėjo iš proto. Pavasaris? Oro pasikeitimai? Kas žino, kas tai buvo, bet buvo tikrai nemalonu. Nusprendžiau apsistoti prie Bioderma, nes ji kol kas dar nėra manęs nuvylusi, todėl išsirinkau Sensibio AR veido kremą. Vaistinėje kaip tik buvo akcija, kad perkant veido kremą iš Sensibio linijos gauni 50% nuolaidą ir Bioderma Sensibio H2O. Žinoma, turėjau prigriebti ir jį.Pradedant nuo veido kremo galiu pasakyti, kad jis yra viskas, ko vyliausi. Konsistencija nėra nei per tiršta, nei per skysta. Kremas yra baltas ir greitai absorbuojasi į odą, nors vis dėlto nesužavėjo jo naudojimas ryte, nes oda dienos eigoje pradėdavo dar greičiau blizgėti nei įprastai. Tiesa, sausos/normalios odos savininkėms viskas turėtų būti gerai. AR kremas žaibiškai davė tą taip trūkstamą drėkinimą ir veido oda grįžo į normalią būklę vos po kelių dienų. Negana to, šiek tiek sumažėjo veido raudonis! Žinau, kad tai ir žadama ant pakuotės, bet buvau tikrai skeptiškai nusiteikusi šiuo atžvilgiu ir nieko nesitikėjau. O, pasirodo, vertėjo. Skirtumą pastebėjau maždaug po mėnesio – oda keistai nebepleiskanoja ir nebėra tokia rausva, kaip būdavo. Kremas tikrai išpildė lūkesčius, todėl ir toliau jį naudosiu.

Taip pat turiu tarti trumpą žodelį Bioderma Sensibio H2O. Kaip jau sakiau savo senesniame įraše, puikus antrininkas yra Garnier, tačiau vis dėlto Bioderma nepakeis niekas. Puikiai įveikia makiažą, nuvalo jį, nedirgina akių ir daro viską, ko galima norėti iš micelinio vandens. Esu tikra, kad jau iki manęs esate girdėję toną atsiliepimų apie šį produktą, todėl nebevarginsiu. 

7 komentarai

 1. Ooh I haven't really looked past their micellar before! Like tis.

  xo,
  Lela

  AtsakytiPanaikinti
 2. It is such a nice post but sadly we don't have bioderma products in my country. :(
  I love your blog. I am following you.Hope you will do the same..

  Namaste..!!
  http://huesisee1.blogspot.in/

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Thanks for everything! Well, I hope that Bioderma will come to your country soon. :)

   Panaikinti
 3. Redness is also my main concern, glad to know this works! Unfortunately the micellar water is the only Bioderma product available in the US at the moment :(

  makeupmusicbooks.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Oooh, that's a pity! But on the other hand you have so many brands in the USA that we don't have here... :/ I guess you can't have everything. :)

   Panaikinti
 4. O taip, veido rožinė tikrai šlykšti liga. Bet manau, kad yra ir kitų būdų jai gydyti, o ne tik lazeris. O Jūsų pasirinkimas "Bioderma"prekių linijai yra tikrai labai geras. Man ypač patinka micelinis vanduo. Labai gerai sutraukia nešvarumus. :)

  AtsakytiPanaikinti

© vinilina