L'Oreal Nude Magique kompaktinė pudra

2015 m. gegužės 8 d., penktadienis


Kai kosmetikos maniakė kažką perka antrą kartą, galima daryti išvadą, kad priemonė verta dėmesio. Ieškodama geriausios kompaktinės pudros iš Drogo kategorijos nusprendžiau, kad vis tik pirmenybę teikiu L'Oreal. Visi žinome apie Šventuoju Graliu tapusią True Match seriją, bet pastaruoju metu pasirinkau L'Oreal Nude Magique BB Powder ir ši paliko tokį gerą įspūdį, kad nedvejojau perkant ir sekantį kartą.

Pradėkime nuo fakto, kad atspalvis Light yra iš tiesų ŠVIESUS ir tinkamas tokiems vaiduokliams kaip aš. Kompaktinė pudra nėra visiškai bespalvė ir suteikia šiek tiek maskavimo, tačiau net ir naudojant kelis kartus per dieną atnaujinti makiažui šis netampa tarsi kaukė. Produktas puikiai susilieja su oda ir atrodo nepastebimai. Taip pat jis labai malonios tekstūros bei gerai supresuotas, todėl neteko pastebėti jokio byrančių miltų efekto. Kompaktinė pudra sulaiko švytėjimą pakankamai normalų laiko tarpą ir tiks riebios odos merginoms, tačiau jos neturėtų bijoti ir sausos odos savininkės – priemonė nepabrėžia jokių išsausėjimų.

Apskritai produktas yra gana patogus ir praktiškas daiktas, kurį verta turėti rankinuke, nes į pakuotę įeina veidrodėlis ir kempinėlė aplikavimui. Nesu didelė kempinėlių fanė, bet tai reiškia, kad galėsiu palikti savo mažą kabuki namie ir tai bus vienu daiktu mažiau nešiotis. Beje, nepamirškite pasidalinti savo mėgstamiausiomis kompaktinėmis pudromis! Visada ieškau išmėginti kažką naujo...

Rašyti komentarą

© vinilina