Gyvenimas pastaruoju metu – VBE

2015 m. gegužės 22 d., penktadienis


Gyvenimas pastaruoju metu lekia tikrai greitai. Šio įrašo tikslas (bevalgant bandelę) yra leisti jums žinoti mano dabartinio ir netolimoje ateityje būsimo dingimo priežastis. Na, iš tikro priežastis tik viena – egzaminai. Taip, baigiu mokyklą, o tai reiškia brandos egzaminus. Laikau keturis ir rytoj jau bus pirmasis anglų. Taip pat birželio pabaigoje laukia stojamasis egzaminas, todėl tikiuosi (pirštai sukryžiuoti!), kad jį praeisiu ir įstosiu į norimą specialybę bei universitetą. Taigi, pradedant nuo rytojaus būsiu pakankamai užsiėmusi iki pat birželio 22 d. Bandysiu čia skelbti įrašus kiek galima dažniau, bet iš anksto atsiprašau, jei jų nebus ilgesnį laiko tarpą. Tikiuosi, jums sekasi gerai, nepamirškite pasirūpinti savimi! xo

8 komentarai

 1. Sekmės! Puodelis tai nerealus :))))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dėkui! O puodelis tai nieko įmantraus, iš mamos Maximos... ;)

   Panaikinti
 2. Sekmės egzaminuose :) Jie ateina ir praeina greitai, neverta dėl jų jaudintis :)

  www.juodaplunksna.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dėkui! Per daug ir nesijaudinu, žinau, kad neblogai pasirodysiu (nesigiriant :D), o po gana lengvo anglų išvis ir likę nervai išgaravo. :)

   Panaikinti
 3. Pavaryk egzaminuose! Kaip ten bebūtų, lauksiu įrašo su žiniomis, kur nusprendei stoti/įstojai. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pavarysiu belekaip! :D Oi, būtinai parašysiu, apie viską... Paskutinį skambutį, egzaminus, išleistuves, mokyklą, studijas, viskam tiek daug minčių, tiek daug nostalgijos... :)

   Panaikinti

© vinilina