2013-2015 Beauty Vibes. Teikia „Blogger“.

La vie est belle


EN:  “La vie est belle” is a French expression meaning “Life is beautiful”. But I think you will agree with me that it doesn't seem that way all the time. Wrong words, a trip on the stairs, lost keys or a broken mug can bring your mood down for a whole day. But that's why there are little and simple, yet important life joys - a bar of chocolate, a cup of coffee, a friend's smile, a hot bath or... a perfume. A perfume that brings message has its history and character. Lancôme La vie est belle fits perfectly into this description by having its meaning and soul.
_____________________________________________________________________________________________

LT: "Gyvenimas yra gražus" - taip skelbia Lancôme. Iš patirties, manau, visos galime pasakyti, kad ne visada jis toks būna. Ne tie žodžiai, kluptelėjimas ant laiptų, pamesti raktai ar sudužęs puodelis gali sugadinti nuotaiką visai dienai. Tačiau tam, kad ji pakiltų ir yra skirti maži gyvenimo malonumai - gabalėlis šokolado, puodelis kavos, draugo šypsena, karšta vonia arba... kvepalai. Kvepalai su istorija, su charakteriu, su žinia ir su patirtimi. Būtent tokie yra Lancôme La vie est belle, turintys prasmę ir sielą.

 

EN: I don't know why, but perfume are one of three things (the other two are a brighter lipstick and a pair of high-heels) that always boosts your confidence and that could also be said about La vie est belle. It's a mature yet warm scent that makes people's heads turn not from respectful fear but because of woman's spreaded charm and confidence. Because of her choice to live her life and fill it with beauty as well as harmony.
_____________________________________________________________________________________________

LT: Nežinau kodėl, bet kvepalai yra vienas iš trijų (taip pat ryškesnis lūpdažis ir aukštakulniai) dalykų, kurie iškart įpučia pasitikėjimo savimi, o tai pasakytina ir apie La vie est belle. Tai subrendęs, tačiau šiltas kvapas, verčiantis žmones atsisukti, tačiau ne iš baimingos pagarbos, o dėl moters skleidžiamo žavesio ir pasitikėjimo savimi. Dėl jos pasirinkimo gyventi savo gyvenimą ir pripildyti jį grožiu bei harmonija.

 

EN: Iris is the key ingredient of the fragrance, surrounded by orange blossoms and jasmine in the heart. The composition’s opening provides fruity flavors of black currant and pear, while the base is gourmand and powdery due to almond-like accords of tonka bean, praline, patchouli and vanilla. La vie est belle states a philosophy of life of how to move forward, create your own happiness and live a beautiful life. It's a sweet scent for a sweet life.
_____________________________________________________________________________________________

LT: Vilkdalgis yra šio aromato pagrindinis ingredientas, apsuptas apelsinų žiedų ir jazminų širdies natose. La vie est belle aromatas atsiveria vaisinėmis natomis, kurias skleidžia juodieji serbentai ir kriaušės, o aromato pagrindas yra tongapupių, šokoladinių saldainių, pačiulių ir vanilės. La vie est belle teigia gyvenimo filosofiją kaip judėti į priekį, kurti savo laimę ir gyventi nuostabų gyvenimą. Tai saldus kvapas saldžiam gyvenimui.

2 komentarai

  1. Vieni megstamiausiu mano, turbut nera dar tiek kartu zmones manes uoste ir klausineje kokie kvepalai :D

    www.juodaplunksna.blogspot.com

    AtsakytiPanaikinti