Lancôme La vie est belle

2015 m. balandžio 4 d., šeštadienis


Gyvenimas yra gražus - taip skelbia Lancôme. Iš patirties, manau, visos galime pasakyti, kad ne visada jis toks būna. Ne tie žodžiai, kluptelėjimas ant laiptų, pamesti raktai ar sudužęs puodelis gali sugadinti nuotaiką visai dienai. Tačiau tam, kad ji pakiltų ir yra skirti maži gyvenimo malonumai - gabalėlis šokolado, puodelis kavos, draugo šypsena, karšta vonia arba... kvepalai. Kvepalai su istorija, su charakteriu, su žinia ir su patirtimi. Būtent tokie yra Lancôme La vie est belle, turintys prasmę ir sielą.

Nežinau kodėl, bet kvepalai yra vienas iš trijų (taip pat ryškesnis lūpdažis ir aukštakulniai) dalykų, kurie iškart įpučia pasitikėjimo savimi, o tai pasakytina ir apie La vie est belle. Tai subrendęs, tačiau šiltas, saldokas kvapas, verčiantis žmones atsisukti, tačiau ne iš baimingos pagarbos, o dėl moters skleidžiamo žavesio ir pasitikėjimo savimi. Dėl jos pasirinkimo gyventi savo gyvenimą ir pripildyti jį grožiu bei harmonija.

Vilkdalgis yra šio aromato pagrindinis ingredientas, apsuptas apelsinų žiedų ir jazminų širdies natose. La vie est belle atsiveria vaisinėmis natomis, kurias skleidžia juodieji serbentai ir kriaušės, o aromato pagrindas yra tongapupių, šokoladinių saldainių, pačiulių ir vanilės. La vie est belle teigia gyvenimo filosofiją kaip judėti į priekį, kurti savo laimę ir gyventi nuostabų gyvenimą. Tai saldus kvapas saldžiam gyvenimui.

2 komentarai

  1. Vieni megstamiausiu mano, turbut nera dar tiek kartu zmones manes uoste ir klausineje kokie kvepalai :D

    www.juodaplunksna.blogspot.com

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina. Design by FCD.