Maybelline Fit Me maskuoklis

2015 m. balandžio 8 d., trečiadienis


Prieš kurį laiką esu rašiusi apie Maybelline Fit Me pudrą, kuria nebuvau itin susižavėjusi (vis dėlto dabar galvoje bandau nuspręsti, kuri patinka labiau – Fit Me ar Healthy Mix). Tačiau Maybelline turi dar dvi priemones Fit Me serijoje (deja, Lietuvoje neturime nei skaistalų, nei bronzanto) – kompaktinę pudrą ir maskuoklį. Aš pasirinkau išbandyti Fit Me Concealer. Girdėjau, kad jis yra gera alternatyva NARS Creamy Concealer, bet kadangi pastarojo neturiu, negaliu lyginti. Kad ir kaip ten bebūtų, buvau maloniai nustebinta maskavimo, kuris yra tikrai geras. Maskuoklis ne visiškai paslepia raudonį ar spuogus, reikia sluoksniuoti, tačiau kaip priemonei iš vietinio Drogo tai visai neblogai. Produktą galima naudoti ir paakiams, nes jis nėra sausinantis ir išlieka visą dieną. Taigi, tai geras maskuoklis visiems gyvenimo atvejams.

Tačiau buvo keli faktoriai, kurie ne taip sužavėjo. Vienas iš jų – pakuotė. Kaip matote nuotraukoje, raidės beveik nusitrynusios ir pakuotė apskritai gana tepli. Nežinau kaip, bet vis sugebu ją išmurzinti. Taip pat labai nuvylė atspalvių pasirinkimas. Palyginus su Fit Me serijos skysta ir kompaktine pudromis, kurios turi tikrai gerą šviesių spalvų pasirinkimą, maskuoklio šviesiausias numeris nr. 10 man buvo gerokai per tamsus. Ant veido jis net atrodo kiek oranžinis. Tačiau gerai jį išsklaidžius (o tai padaryti tikrai lengva) viskas susilieja su oda ir tampa nepastebima. Kaip ir sakiau, atspalviai kiek ėda nervus, tačiau ilgiau pasidarbavus šepetėliu ar pirštais galima išsisukti. Iš esmės tai geras produktas ir nemanau, kad galėčiau dar ko nors norėti iš €7 kainuojančio maskuoklio.

2 komentarai

  1. Kokia cia palete? :)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Sleek "Oh so special!" :) Kažkada seniai seniai apie ją http://beauty-vibes.blogspot.com/2014/04/oh-so-special.html čia rašiau apžvalgą. :D

      Panaikinti

© vinilina