VIVI rankų kremas

2015 m. kovo 22 d., sekmadienis


Kai arenoje pasirodė UogUoga, lietuviška natūrali kosmetika mūsų šalyje pasidarė tikrai populiari, todėl dabar turime platų natūralių produktų gamintojų pasirinkimą. Neseniai akys nukrypo į VIVI, kuri paskelbė puikų pasiūlymą (jis galioja iki 04.01) – su specialiu kuponu gali nemokamai atsiimti rankų kremą, kuris šiaip kainuoja 10 bei gauti 40% nuolaidą visam apsipirkimui. Žinoma, tokia galimybe nepasinaudoti yra neįmanoma, todėl įsigijau VIVI Rankų kremą ir dar kelis produktus, kuriuos pamatysite tolimesniuose įrašuose.


Iš pradžių negalima nepaminėti įpakavimo, kuris yra tvarkingas, švarus ir primena skandinavišką minimalizmą. Pats kremas turi specifinį, kiek keistą žolelių kvapą. Mano mamai jis labai patiko, tačiau aš nežinau ar likau tokia sužavėta. Šiaip nesu labai jautri kosmetikos kvapams, galiu juos kęsti, net jei ir nėra patys maloniausi, tačiau jeigu jūs esate jiems išranki, galbūt į tai vertėtų atsižvelgti. Kremas yra geltonas, tirštos konsistencijos, bet oda jį absorbuoja labai greitai ir nebūna jokio riebaus jausmo, kurį kartais kai kurie kremai palieka.

Džiugina ir sudėtyje esantys sojų, saulėgrąžų, vynuogių sėklų bei sviestmedžio aliejai, kurie turi didelį kiekį vitaminų A, C, E, taip pat ylang-ylang ir bergamočių eteriniai aliejai. Manau, kad dėka jų vos po kelių dienų pastebėjau savo rankų odos būklės pagerėjimą, ypač odelių, kurios po žiemos nuolat išsausėdavo ir lupdavosi. Dar vienas pliusas natūraliai kosmetikai ir su nekantrumu eisiu testuoti kitų VIVI produktų!

2 komentarai

 1. Aš dar neišsiruošiau į VIVI, bet iki pasiūlymo pabaigos dar tikrai nukeliausiu :) lauksiu tavo įrašų apie kitus pirkinius iš šios parduotuvės, gal parekomenduosi, ką dar pravartu įsigyti? (kad jau tokia viliojanti ta 40proc nuolaida..:))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Oi, net nežinau ką patarti... Pati papildomai įsigijau tik toniką plaukams ir norėjau plaukų kaukės, bet nebeturėjo, tai dar užsuksiu į VIVI šeštadienį, tikiuosi, turės. :) O apie toniką dar kažką sunku papasakoti, kai tik vieną kartą panaudojau. Galiu pasakyti nebent tiek, kad turi tą patį žolelių kvapą ir suteikia plaukams daugiau purumo ir apimties, lengvai susigeria nepaisant daugelio aliejų, esančių sudėtyje.
   Taigi, sakau, matyt tau kaip ir man teks truputį rinktis katę maiše. :D

   Panaikinti

© vinilina