OOTD: Spring River

2015 m. kovo 19 d., ketvirtadienis

sweater H&M || collar, bag, sunnies RESERVED || jeans NEW YORKER

EN: I'm really feeling those spring vibes lately. Yesterday I was in Kaunas and at first I could decide what to wear, so everything turned out a little bit crazy. One thing I knew was that I wanted to wear this colorful ugly-kind-of-sweater that looks like from the 90's. Actually it's my mom's and at first I wasn't very fond of it but after a while it kind of grew on me. And I thought that if I decided to go with color, why not to go with it all the way? Somewhere in the deepest layers of my wardrobe I found these green pants that I have like for forever now. I believe that the mint collar went with the whole look pretty well, too. It's a bit weird, but I like weird.

In my mind this outfit was supposed to be wore with flats but my mom was being stubborn that it's still too cold (I can't wait to leave the house) so I had to go with my usual boots. They don't really look great with the whole outfit but oh well, what could I do. And, of course, I couldn't forget my sunnies, because in the last days the sun was shining like crazy. I'm also looking for some new sunglasses, so maybe some of you have any suggestions?

The city was lovely, too. I'm getting back there tomorrow and I'm going to a concert of a Lithuanian band called ba. . You can search for it on YouTube, it's seriously so rad.
_____________________________________________________________________________________________

LT: Atrodo, pastarosiomis dienomis pavasaris trenkė visu pajėgumu. Vakar buvau Kaune ir iš pradžių nesugalvojau, ką vilkėti, todėl viskas išėjo įdomiai. Vienas dalykas, kurį žinojau, tai kad noriu apsirengti šį spalvotą baisaus-tipo-megztinį, kuris atrodo kaip iš 90's. Iš tikrųjų pavogiau jį iš mamos ir nors iš pradžių megztinis man nelabai patiko, bet po kiek laiko tikrai susidraugavome. Na, o kadangi nusprendžiau susitelkti į spalvas, tai kodėl ne iki galo? Kažkur giliausiuose savo spintos kloduose radau šiuos žalius džinsus, kurias turiu jau turbūt amžinybę. Manau, kad mėtinis kaklo papuošalas gražiai derėjo kartu. Viskas kiek keista, bet man patinka keistumas.

Mano mintyse apranga buvo suderinta su pavasariniais bateliais, bet mama buvo labai užsispyrusi, kad vis dar per šalta (nekantrauju išsikraustyti), todėl turėjau autis savo įprastinius batus. Jie nelabai tinka prie visos aprangas, na, bet ką galėjau padaryti. Ir, žinoma, negalėjau pamiršti akinių nuo saulės, nes dabar saulė šviečia kaip išprotėjus. Šiaip jau galvoju apie naujus akinius, gal kas turite kokių pasiūlymų?

Miestas taip pat buvo žavus. Vėl važiuoju ten rytoj, eisiu į ba. koncertą. Man rodos kažkada jau minėjau šią grupę, o jei dar nežinote jos, tuomet tikrai siūlau susirasti YouTube. Naujas, šviežias, gaivus ir, svarbiausia, lietuviškas elektronikos mišinys.

5 komentarai

 1. baltas pavydas dėl ba. koncerto! kai iš vieno tavo įrašo sužinojau apie šitą grupę, dar iki dabar nenustoju klausytis :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ooo, kaip smagu, o aš jau antrą kartą į jų koncertą eisiu. :D Gal ir tau kada nuskils. ;)

   Panaikinti
 2. Aš visą žiemą tokį megztinį norėjau įsigyti, bet kažkaip vis atidėdavau! :) Nežinau, kodėl jis baisaus-tipo :) Viskas puikiai čia išėjo Tau su spalvomis :) Gero okncerto!
  http://biteboo.blogspot.dk/2015/03/in-spring-spirit-my-tips.html

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ai, čia amerikiečiai taip vadina - ugly sweaters, reikšmė nėra baisūs, bet tiesiog ale seni, iš mamų/močiučių spintų ištraukti megztiniai, dažnai per dideli ir su visokiais margais raštais. :D
   Ačiū! :)

   Panaikinti
 3. Labai pavasariškas įrašas :)

  www.juodaplunksna.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti

© vinilina. Design by FCD.