Lookin' like a babe

2015 m. kovo 3 d., antradienis


EN: Everyone discusses about differences between cheaper and more expensive makeup products, so it's always interesting to stick my nose and see how everything is. Does an expensive price means that the product is better? Recently I have been trying out the Benefit World Famous Neutrals eyeshadow palette. Say what you want, but Benefit knows its stuff when talking about packaging. Isn't this palette a beauty? In it you can find four pressed and two cream eyeshadows. All shades are, as the title suggests, easily matched neutrals, perfect for everyday.

The two brown shades on the right are much pigmented (seriously, I just touch the brush and roll it gently and it already picks up too much product) and the lighter ones are less. But that's okay, as I use them only as a browbone or inner corner highlight. From these four eyeshadows the lighter brown is shimmery and all of the other ones are matte. One thing that I didn't like though was fallouts. For $30 I didn't expect that. Moving to the cream shades, they're also not as pigmented as my eyeshadows from Max Factor or Maybelline, but I have no complains because these colors' purpose is to catch light. And if they gave more color payoff, you couldn't see the beautiful, settle sheen. It's not glitter, but something I have never seen in my drugstore eyeshadows before. After this, the second time word "quality" popped into my mind when I saw that these shades stay up on my oily eyelids up to 10 hours. What more can I say - wow.

I also have to mention, that I never used the instructions that are usually included, but these makeup cards I found really helpful and I tried out some color combinations that I think I wouldn't came up with myself. The blending is also a piece of cake, thumbs up for it. All in all, in this case the product is worth its price and deserves a stamp "more expensive is better". Oh, Benefit *heavy sight* ...
_____________________________________________________________________________________________

LT: Daug kalbama apie tai, kuo pigesnė kosmetika skiriasi nuo brangesnės, todėl visada būna įdomu prikišti nosį ir pažiūrėti, kaip viskas yra iš tikrųjų. Ar brangiau tikrai reiškia geriau? Šį kartą akiratyje atsidūrė Benefit World Famous Neutrals šešėlių paletė. Vienas dalykas, kuo Benefit paperka iš karto, tai neabejotinai yra pakuotė ir žaismingi pavadinimai. Pripažinkime, kad firma žino, ką daro, kai apeliuoja į mūsų mirksinčius žvilgsnius iš po blakstienų. Paletėje yra keturi presuoti ir du kreminiai šešėliai. Spalvos neutralios, tinkančios kasdienai ir lengvai naudojamos.

Du dešinieji rudi atspalviai yra labai pigmentuoti (aš tiesiog priglaudžiu ir švelniai pasukioju šepetėlį, o ir tai produkto pasikabina per daug), vidurinieji šviesūs - mažiau, tačiau naudojant kaip pagrindinę voko spalvą ar akies kampučiuose / po antakių lanku, spalvos užtenka. Iš šių keturių tik vienintelė šviesesnė ruda turi šiek tiek blizgesio, o kiti atspalviai matiniai. Vienas dalykas, kuris tikrai nepatiko, tai kad šešėliai yra šiek tiek miltiniai ir byra. Už $30 norėtųsi, kad to nebūtų. Kalbant apie kreminius šešėlius, jų pigmentacija taip pat nėra tokia gera kaip Maybelline ar Max Factor, tačiau jos kažkaip ir nesinori, nes "r.s.v.p" ir "no pressure" pagrindinė funkcija yra švelnus šviesos atspindėjimas, todėl didelis spalvos kiekis neleistų to padaryti. Tai nėra blizgučiai, bet kažkoks kol kas mano drugstore šešėliuose neaptiktas žavingai subtilus švytėjimas. Kartu su juo antrą kartą į galvą atėjo žodis "kokybė", kai šešėliai ant mano riebių vokų be bazės išsilaikė 10 valandų. Ką čia bepridursi - vau.

Verta paminėti, kad niekada nebuvau linkusi vadovautis pridėtomis "instrukcijomis" kaip geriau naudoti produktus, tačiau šio rinkinio makiažo kortelės gana nustebino gerąja prasme ir leido išbandyti tokias spalvų kombinacijas, kurių jau šiaip nebūčiau sugalvojusi. Šešėlių išsklaidymas taip pat yra be galo lengvas ir greitas darbas. Žodžiu, šiuo atveju produktas yra vertas savo kainos (nepaisant lengvo byrėjimo) ir tikrai nusipelno štampo "brangiau yra geriau". Ak, Benefit *sunkus atodūsis* ...

1 komentaras

  1. They palette sure looks amazing, I love Benefit packaging - like you said; they know their stuff. The shades look really nice as well!

    xo Mel || Sketch & Scribbles

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina. Design by FCD.