Benefit World Famous Neutrals šešėlių paletė

2015 m. kovo 3 d., antradienis


Daug kalbama apie tai, kuo pigesnė kosmetika skiriasi nuo brangesnės, todėl visada būna įdomu prikišti nosį ir pažiūrėti, kaip viskas yra iš tikrųjų. Ar brangiau tikrai reiškia geriau? Šį kartą akiratyje atsidūrė Benefit World Famous Neutrals šešėlių paletė. Vienas dalykas, kuo Benefit paperka iš karto, tai neabejotinai yra pakuotė ir žaismingi pavadinimai. Pripažinkime, kad firma žino, ką daro, kai apeliuoja į mūsų mirksinčius žvilgsnius iš po blakstienų. Paletėje yra keturi presuoti ir du kreminiai šešėliai. Spalvos neutralios, tinkančios kasdienai ir lengvai naudojamos.

Du dešinieji rudi atspalviai yra labai pigmentuoti (aš tiesiog priglaudžiu ir švelniai pasukioju šepetėlį, o ir tai produkto pasikabina per daug), vidurinieji šviesūs – mažiau, tačiau naudojant kaip pagrindinę voko spalvą ar akies kampučiuose / po antakių lanku, spalvos užtenka. Iš šių keturių tik vienintelė šviesesnė ruda turi šiek tiek blizgesio, o kiti atspalviai matiniai. Vienas dalykas, kuris tikrai nepatiko, tai kad šešėliai yra šiek tiek miltiniai ir byra. Už $30 norėtųsi, kad to nebūtų. Kalbant apie kreminius šešėlius, jų pigmentacija taip pat nėra tokia gera kaip Maybelline ar Max Factor, tačiau jos kažkaip ir nesinori, nes r.s.v.p ir no pressure pagrindinė funkcija yra švelnus šviesos atspindėjimas, todėl didelis spalvos kiekis neleistų to padaryti. Tai nėra blizgučiai, bet kažkoks kol kas mano drugstore šešėliuose neaptiktas žavingai subtilus švytėjimas. Kartu su juo antrą kartą į galvą atėjo žodis kokybė, kai šešėliai ant mano riebių vokų be bazės išsilaikė 10 valandų. Ką čia bepridursi – vau.

Verta paminėti, kad niekada nebuvau linkusi vadovautis pridėtomis instrukcijomis kaip geriau naudoti produktus, tačiau šio rinkinio makiažo kortelės gana nustebino gerąja prasme ir leido išbandyti tokias spalvų kombinacijas, kurių jau šiaip nebūčiau sugalvojusi. Šešėlių išsklaidymas taip pat yra be galo lengvas ir greitas darbas. Žodžiu, šiuo atveju produktas yra vertas savo kainos (nepaisant lengvo byrėjimo) ir tikrai nusipelno štampo brangiau yra geriau

1 komentaras

  1. They palette sure looks amazing, I love Benefit packaging - like you said; they know their stuff. The shades look really nice as well!

    xo Mel || Sketch & Scribbles

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina