2013-2015 Beauty Vibes. Powered by Blogger.

First Vlog


EN: It's been a while since I had my first thoughts about doing a video. The thing is, I'm a perfectionist and it's really hard to be one. Whenever I started filming I was thinking that everything looked like crap and it was no use. But then I thought hey, girl, it's your first filming atempt, it doesn't have to be perfect. Chill out a little bit. So I just kind of rolled with things. I wasn't sure what I wanted to do but I always thought that vlogs are the easiest type of videos, so that settled it. To make everything even simplier, I did a follow-me-around-the-house vlog. As I mentioned in my previous post, I'm ill now, so it was a perfect opportunity.

My actions in this video can't be accepted as true by some of you, but I can assure everyone, that that is exactly how I spend my lazy days. Of course, sometimes I just sit in my PJs and watch Parks and recreation all day, but most of the time I like to dress and look properly. That way I feel more productive and maybe do some school work or just any tasks in general. My days don't go wasted, yay. That usually involves writing assignments and exploring old Vogues. Well, okay, Vogues sound like time wasters but I like to pretend that it's not...

I now see some mistakes that I made in filming and editing and it's far from the kind of perfect I wish my videos could be but I'm willing to make a progress in the future. I'm looking forward to that. You can find my channel (still working on it) and subscribe to it here.
_____________________________________________________________________________________________

LT: Jau kurį laiką galvoje sukosi mintys kažką pafilmuoti, tačiau iš prigimties esu perfekcionistė, o tokia būti yra labai sudėtinga. Kai tik pradėdavau ką nors filmuoti, viskas atrodydavo nė skatiko neverta. Tik po kurio laiko pagalvojau kad ei, čia mano pirmas mėginimas filmuoti, jis neturi būti tobulas. Atsipalaiduok. Taigi, tiesiog dariau kaip išėjo. Iš pradžių nebuvau tikra, ką noriu daryti, bet visada maniau, kad lengviausias video tipas yra vlog'ai, todėl jį ir pasirinkau. Kad būtų dar lengviau, padariau pasekiokite-mane-namuose video. Kaip jau minėjau, kol kas sergu, todėl tai buvo puiki proga.

Kai kas gali nepatikėti mano veiksmais video, tačiau patikinu, kad būtent taip ir praleidžiu savo tinginystės dienas. Aišku, kartais tiesiog sėdžiu su pižama ir žiūriu Parks and recreation visą dieną, tačiau dažniausiai mėgstu apsirengti ir atrodyti padoriai. Tokiu būdu jaučiuosi produktyvesnė ir nudirbu įvairiausius susikaupusius darbus. Mano dienos nenueina veltui, yay. Į tai dažniausiai įeina rašto darbų rašymas ir senų Vogue tyrinėjimas. Na, Vogue skamba kaip laiko švaistymas, bet aš apsimetu, kad ne...

Dabar matau klaidas, kurias dariau filmuodama ir redaguodama ir šis video yra toli nuo mano įsivaizduojamo tobulumo, tačiau tikiuosi ateityje daryti progresą. Na, bent jau buvo smagu. Mano kanalą (dar dirbu ties juo) galite rasti ir sekti čia.

2 comments

  1. Sveikinu su pirmuoju video! Tikrai buvo labai įdoni virtualiai tave "pasekioti", bei apžiūrėti tavo dieną! Labai daug mielų smulkmenų, labai mielas tavo šuniukas ir super gražūs marškiniai! (Kažkaip chaotiškai pakomentavau, bet tikrai, daug mielų dalykų, į kuriuos atkreipiau dėmesį) Lauksiu ir daugiau vaizdo įrašų!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ačiū už pozityvų atsiliepimą! :) Aha, aš esu smulkmenų mėgėja iš tiesų, tikiu, kad jos gyvenimą daro mielesnį. :D Pažadu, kad bus ir daugiau. ^^

      Delete