The Body Shop šokoladinis kūno švetiklis

2015 m. kovo 24 d., antradienis


Nėra nieko geriau už atpalaiduojančią karštą vonią po ilgos dienos. Taip gera kartais paplūduriuoti vandeny, nušveisti odą, užsidėti kaukę ir išsitepti kremais... Būtent apie odos šveitimą ir norėčiau pašnekėti, nes jis, įsigijus The Body Shop Chocomania Body Scrub, tapo tikru malonumu. Pirmiausiai vėlgi negalima pamiršti paminėti kvapo – vos atsidarius indelį visa vonia pakvimpa šokoladu (ir nors labai norėtųsi produktą suvalgyti, patikėkite manimi ir to nebandykite...).Didelis šio šveitiklio pliusas yra tas, kad šveičiant kūną šveičiamosios dalelės pavirsta aliejumi. Todėl, jei esate tokia pati tinginė kaip ir aš, nušaunate du zuikius vienu šūviu – ne tik pašalinate senas odos ląsteles, bet kartu ir drėkinate odą. Konsistencija nėra viena iš labiausiai šveičiančių, bet nėra ir labai švelni, sakyčiau, vidutiniška, atliekanti savo darbą. Nemanau, kad produktas vertas visų 17,67, greičiausiai galima rasti kažką panašaus ir pigiau, tačiau malonu kartais pasilepinti.

3 komentarai

 1. Cia LT jis beveik 18 euru kainuoja?! As DE kalediniu laikotarpiu pirkau po 8 eurus...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Yep, pilna kaina tokia... Kaip ir visos kainos Lietuvoje, baisiai užkelta. :) Man dar irgi nuskilo, nes per išpardavimą už 8 ar 9 pagriebiau.

   Panaikinti
 2. Aš buvau gavusi dovanų šio "skonio" rinkinuką :) dušo želę, scrubą ir lūpų balzamą, o dabar naudoju įsigijus dušo želę vėl. Man, tokiai šokolado dievintojai, tobulai subalansuotos priemonės :)
  http://biteboo.blogspot.dk/2015/03/small-things.html

  AtsakytiPanaikinti

© vinilina