Max Factor Excess Shimmer kreminiai šešėliai

2015 m. kovo 17 d., antradienis


Būdama nuoširdi turėčiau pasakyti, kad puoselėju meilę kreminiams šešėliams. Likusi sužavėta Maybelline Color Tattoo, leidausi į medžioklę ieškoti daugiau ir akys nukrypo į Max Factor Excess Shimmer Eyeshadow. Įsigijau spalvas 20 Copper ir 25 Bronze, nors nepasakyčiau, kad pavadinimai teisingi, nes atspalviai nelabai atitinka metalus, pagal kuriuos jie buvo pavadinti. Bet čia tik ne itin svarbus pamąstymas. Kolekcijoje yra šeši šešėliai ir, gaila, bet sau patinkančius atradau tik du. Kitą vertus, kai viena spalva kainuoja €11, pradėjau abejoti, ar tikrai taip jau gaila...


Atspalviai išeina labai ryškūs ir pigmentuoti, todėl susinaudoja mažai produkto, o 7g užteks turbūt visam gyvenimui. Šitie šešėliai kur kas šlapesni ir labiau kreminiai nei Maybelline, deja, dėl to laikosi kur kas trumpiau. Patartina pradėti su mažiau ir vis build'inti spalvą (o tai labai lengva padaryti) vietoje to, kad tiesiog pakabinti daug produkto ir išgauti intensyvią spalvą per vieną kartą, nes taip šešėliai laikysis ilgiau. Tiesa, būtų neblogai kartu naudoti ir šešėlių bazę.

 
Kaip jau minėjau, pigmentacija yra labai gera ir šešėliai nuostabiai atrodo. Manau, kad Bronze spalva puikiai tiktų žaliaakėms (kaip ji atrodo galite pažiūrėti čia), o Copper išryškintų mėlynas akis. Abi spalvos turi nemažai blizgesio ir gražaus metališko švytėjimo. Kaip ir sakiau, pavadinimai nelabai atitinka realybę, nes Bronze atspalvis labiau primena šiltą rudą, o Copper – šaltesnę gelsvai rusvą su pilkos priemaiša (vadinamąją taupe). Gal taip ir neatrodo iš šių swatch'ų, bet ant voko spalvos atrodo kiek kitaip. Taigi, manau, kad tai yra puikūs šešėliai ir gal laikymosi laikas ir nėra toks geras, bet negali jų nemylėti už intensyvias spalvas ir lengviausią pasaulyje išsklaidymą.

2 komentarai

 1. Sveika,

  vis nuo laiko paskaitau tavo blogą :) linkiu sėkmės tolesniame jo rašyme!
  Norėjau pastebėti, jog kai darai swatchus, gal galėtum juos padaryti ne ant popieriaus, bet ant rankos arba, idealiausiu atveju, ant akių? Tiesiog ant popieriaus ir ant odos atspalviai dažnai skiriasi, plius, taip galima geriau įsivaizduoti, kaip pats produktas atrodo ant veido/akių/kūno lopinėlių etc.

  Gražaus vakaro,
  A.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sveika, ačiū už pastebėjimus! Stengiuosi daryti ir ant kūno swatch'us, bet ne visada išeina ar nufotografuoti, ar dar kažką. Bet, kaip pvz Bronze atspalvio atveju, bandau bent jau nukreipti į ankstesnius post'us, kur galima pamatyti kaip spalva atrodo ant odos. :) Tačiau atsižvelgsiu į pastabas.

   Panaikinti

© vinilina