2013-2015 Beauty Vibes. Powered by Blogger.

Bronze And Copper


EN: To be honest with you, I have a deep love for cream eyeshadows. After trying the Maybelline Color Tattoo, I have been in a hunt for more and that's how I came across the Max Factor Excess Shimmer Eyeshadow. I have the colors 20 Copper and 25 Bronze, although the names aren't very accurate, because neither of the shades reflects the metals they were named after. But that's just an unimportant side note. There are six shades in the range yet sadly I found only two that I liked. On the other hand, when one eyeshadow costs 11, I'm not sure that I'm so sad anymore...
_____________________________________________________________________________________________

LT: Būdama nuoširdi turėčiau pasakyti, kad puoselėju meilę kreminiams šešėliams. Likusi sužavėta Maybelline Color Tattoo, leidausi į medžioklę ieškoti daugiau ir akys nukrypo į Max Factor Escess Shimmer Eyeshadow. Įsigijau spalvas 20 Copper ir 25 Bronze, nors nepasakyčiau, kad pavadinimai teisingi, nes atspalviai nelabai atitinka metalus, pagal kuriuos jie buvo pavadinti. Bet čia tik ne itin svarbus pamąstymas. Kolekcijoje yra šeši šešėliai ir, gaila, bet sau patinkančius atradau tik du. Kitą vertus, kai viena spalva kainuoja €11, pradėjau abejoti, ar tikrai taip jau gaila...


EN: The colors turn out to be very opaque and pigmented and you need to apply very little. Therefore, 7g will last for a lifetime. They're much more wet and creamy than the Maybelline ones, unfortunately, they aren't as long-lasting. You have to be careful not to go overboard, because these eyeshadows will crease easily. If you work carefully and build them up (it's very easy to do it) rather than just swipe a lot of color on the eyelid, they will last longer. I would still suggest using an eyeshadow primer, though.
_____________________________________________________________________________________________

LT: Atspalviai išeina labai ryškūs ir pigmentuoti, todėl susinaudoja mažai produkto, o 7g užteks turbūt visam gyvenimui. Šitie šešėliai kur kas "šlapesni" ir labiau kreminiai nei Maybelline, deja, dėl to laikosi kur kas trumpiau. Patartina pradėti su mažiau ir vis build'inti spalvą (o tai labai lengva padaryti) vietoje to, kad tiesiog pakabinti daug produkto ir išgauti intensyvią spalvą per vieną kartą, nes taip šešėliai laikysis ilgiau. Tiesa, būtų neblogai kartu naudoti ir šešėlių bazę.

 
EN: As I said, the color payoff is very good and the eyeshadows look beautiful on the eyes. I think the Bronze shade suits green eyes especially well (you can see how it looks here) and the Copper one would look amazing with blue eyes. Both colors are quite shimmery and have that almost metallic sheen to them. As I mentioned, the names aren't very close to the truth, because Bronze appears more like a warm brown and Copper is like colder beige with taupe undertones. I swear that on the eyelids they do look a bit different than in swatches here. All in all, these are great and beautiful eyeshadows. Maybe the lasting power isn't as good, but you got to love them for their color and the easiest blending ever.
_____________________________________________________________________________________________

LT: Kaip jau minėjau, pigmentacija yra labai gera ir šešėliai nuostabiai atrodo. Manau, kad Bronze spalva puikiai tiktų žaliaakėms (kaip ji atrodo galite pažiūrėti čia), o Copper išryškintų mėlynas akis. Abi spalvos turi nemažai blizgesio ir gražaus metališko švytėjimo. Kaip ir sakiau, pavadinimai nelabai atitinka realybę, nes Bronze atspalvis labiau primena šiltą rudą, o Copper - šaltesnę gelsvai rusvą su pilkos priemaiša. Gal taip ir neatrodo iš šių swatch'ų, bet ant voko spalvos išeina kiek kitaip. Taigi, manau, kad tai yra puikūs šešėliai ir gal laikymosi laikas ir nėra toks geras, bet negali jų nemylėti už intensyvias spalvas ir lengviausią pasaulyje išsklaidymą.

2 comments

 1. Sveika,

  vis nuo laiko paskaitau tavo blogą :) linkiu sėkmės tolesniame jo rašyme!
  Norėjau pastebėti, jog kai darai swatchus, gal galėtum juos padaryti ne ant popieriaus, bet ant rankos arba, idealiausiu atveju, ant akių? Tiesiog ant popieriaus ir ant odos atspalviai dažnai skiriasi, plius, taip galima geriau įsivaizduoti, kaip pats produktas atrodo ant veido/akių/kūno lopinėlių etc.

  Gražaus vakaro,
  A.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sveika, ačiū už pastebėjimus! Stengiuosi daryti ir ant kūno swatch'us, bet ne visada išeina ar nufotografuoti, ar dar kažką. Bet, kaip pvz Bronze atspalvio atveju, bandau bent jau nukreipti į ankstesnius post'us, kur galima pamatyti kaip spalva atrodo ant odos. :) Tačiau atsižvelgsiu į pastabas.

   Delete