Makiažas: greitas rudas dūminis makiažas

2015 m. vasario 24 d., antradienis


Žinau, kad trečiadienio makiažo rubrikai dar kiek per anksti (nes šiandien, aišku, antradienis), bet rytoj nelabai galėsiu prieiti prie kompiuterio. Turėsiu atlikti darbus mokyklai, todėl tiesiog pagalvojau, kad parašysiu įrašą dabar. 

Bandžiau pafilmuoti video, bet tiesiog pasijuokiau iš rezultatų ir verčiau padariau kelias nuotraukas. Tiesą pasakius, tai šis makiažas nėra kažkas sudėtingo. Iš pradžių nusitepliojau veidą su įprastais produktais (visas sąrašas bus žemiau) – skysta pudra, maskuokliu (...) ir kompaktine pudra. Palikdama skaistalus ramybėje bandžiau šiek tiek kontūruoti. Antakiams naudojau tamsiai rudą antakių šešėlį ir antakių želė su spalva, lūpas apvedžiau pieštuku ir švelniai prisiliečiau lūpdažiu. 

Svarbiausiai daliai, akims, naudojau Max Faxtor Excess Shimmer Eyeshadow spalvą  25 Bronze (apie naudotus šešėlius neužilgo bus įrašai) visam vokui ir išsklaidžiau iki pat raukšlės. Toliau naudojau atspalvį Quick, look busy Benefit World Famous Neutrals paletės išoriniuose akies kampučiuose ir žemesnėje blakstienų linijoje. Po kelių minučių šešėlių sklaidymo dar panaudojau highlighting (kaip lietuviškai?? Help!) spalvą Call my buff iš tos pačios paletės vidiniuose akių kampučiuose ir po antakių lanku. Na, ir, žinoma, pabaigoje negalima pamiršti tušo. Tai lyg ir viskas. Paprasta, ar ne?


Naudoti produktai:

8 komentarai

 1. Labai dailus makiažas ir tau labai tinka:) Reiks ir man pabandyt tokį pasidaryt kai kažkur eisiu :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Manau, visa esmė yra tame Max Factor šešėlyje, kurio labai graži, šilto tono ir spindinti bronzinė spalva, tai tereikėtų susirasti kažką panašaus savo kosmetinėje. :)

   Panaikinti
 2. Žavus makiažas, negaliu nepaminėti, kad puikiai kontrastuoja su žydru megztuku :) o lietuviški pavadinimai man irgi tokie nesuprantami... jei neklystu, highlighter lietuviškai yra iliuminatorius arba spindesio suteikianti pudra ;D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labai ačiū. :) Ir dar ačiū už lietuvišką pavadinimą! :D

   Panaikinti
 3. naudok angliškus terminus- šiuo klausimu galėčiau net "maldauju" parašyti :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. That make up look is so gorgeous! And so are you :)
  ---
  http://breakfastataris.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Thank you loads! You're blog also seems very lovely. :)

   Panaikinti

© vinilina