Rasa Absolute Repair System šampūnas ir kondicionierius

2015 m. vasario 18 d., trečiadienis


Visada smagu išmėginti savą, lietuvišką produkciją, ypač kai vis dar esu tobulo šampūno ir kondicionieriaus paieškose. Šį kartą į akiratį pateko Rasa Absolute Repair System priemonės. Iš esmės abu produktai savo paskirtį atlieka gerai. Šampūnas išplauna plaukus netgi geriau nei prieš tai turėtas Planeta Organica, nors, kitą vertus, geresnį plovimą atlieka sudėtyje esantys SLS. Nepaisant to, plaukai būna purūs bei gražūs ir visai įmanoma jų dar neplauti antrą dieną.

Kondicionierius nepateikia nieko stebuklingo, tiesiog vykdo savo funkciją – ševeliūra tampa švelnesnė ir glotnesnė. Linija žada plaukams atkuriamąjį poveikį, tačiau nežinau, kiek tai yra tiesa, kadangi pas mane plaukai nėra pažeisti. Galiu pakomentuoti nebent tiek, kad blogos įtakos nepastebėjau ir priemonės išlaikė buvusią normalią plaukų būklę. Apskritai kalbant, Rasa iš naujo rato neišrado, o pateikė dar du įprastus, savo paskirtį atliekančius ir kaina nesikandžiojančius produktus. Toks kasdieninius poreikius tenkinantis duetas.

2 komentarai

  1. Kiek man teko naudoti "Rasa" produkcijos, tai dauguma jų gaminių tokie neutralūs - rodos, tiesioginę funkciją atlieka, bet nieko įspūdingo.. Gaila, nes aš irgi mėgstu naudoti lietuvišką kosmetiką, bet dažniau renkuosi "Margaritą"

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Va būtent, gerai suformuluota - neutralūs... Margaritos rankų kremus visai mėgstu:)

      Panaikinti

© vinilina