Essence lūpų pieštukai

2015 m. vasario 5 d., ketvirtadienisJau kurį laiką nebeperku nei Essence, nei Catrice kosmetikos. Tačiau neseniai vinted.lt praūžęs Essence lūpų pieštukų pirkimo bumas paveikė ir mane. Negi šie lūpų pieštukai tikrai tokie geri? O taip. Minkštos konsistencijos, gerai pigmentuoti, lengvai tepasi. Išvaizda kaip Essence produkcijai nėra pati baisiausia, tik gal kiek nepatogu ir tingisi nuolat drožti, nes naudojasi pieštukai tikrai greitai. Matiniai, nesausina lūpų ir nevalgant išlieka iki 5-6h. Geriausia dalis – tekainuoja 1,10! Sakyčiau kaip už tokią kainą kokybė ir rezultatas pralenkia visus lūkesčius. Na, o aš greitu metu šiaušiu į parduotuvę ieškoti daugiau spalvų.

4 komentarai

 1. kažkada pati sau prisiekiau, kad dievaži vien dėl kokybės ir kainos santykio susipirksiu juos visus, o po šio įrašo, raudoną turbūt įsitrauksiu į būtinybės sąrašą. labai gražios spalvos!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Visiškai sutinku. Ir žiauriai gaila, kad į Lietuvą daugiau neužveža, nes kiek žiūrėjau swatch'ų, tai yra ir daugiau gražių atspalvių. :/

   Panaikinti
 2. Turiu ir aš kelis Essence lūpų pieštukus - tikrai ne blogi :) Minkšti, todėl kaip ir sakai juos vis drožti reikia, bet kaip už tokią kainą tai puikiai :)

  Kosmetikos užrašai

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pritariu, kaip susipažinimui su lūpų pieštukais tai tikrai nebloga pradžia. :) Dabar reikės patyrinėti ir kitas firmas...

   Panaikinti

© vinilina