Lippies

2015 m. vasario 5 d., ketvirtadienis


EN: It's been a while since I bought something from Essence or Catrice brands. But after hearing tons of reviews in one of Lithuanian forums about Essence Lipliners, I decided to purchase a few of them. Is the hype acurrate? Definitely. These pencils are creamy, well pigmented and just glides on the lips. As for Essence products, the packaging isn't that bad, although it's not convenient, because the pencils use up very quickly and you have to sharpen them frequently. The formula is matte, but doesn't dry out the lips and stays on for about 5-6h if you're not eating. The best part is that they cost only 1,10! Considering the price and the quality you get, this is an absolute bargain. Now excuse me guys, but I'm off to the store to search for more colours.


LT: Jau kurį laiką nebeperku nei Essence, nei Catrice kosmetikos. Tačiau neseniai vinted.lt praūžęs Essence Lipliners pirkimo bumas paveikė ir mane (#ReklamosAuka). Negi šie lūpų pieštukai tikrai tokie geri? O taip. Minkštos konsistencijos, gerai pigmentuoti, lengvai tepasi. Išvaizda kaip Essence produkcijai nėra pati baisiausia, tik gal kiek nepatogu ir tingisi nuolat drožti, nes naudojasi pieštukai tikrai greitai. Matiniai, nesausina lūpų ir nevalgant išlieka iki 5-6h. Geriausia dalis - tekainuoja 1,10! Sakyčiau kaip už tokią kainą kokybė ir rezultatas pralenkia visus lūkesčius. Na, o aš greitu metu šiaušiu į parduotuvę ieškoti daugiau spalvų.

4 komentarai

 1. kažkada pati sau prisiekiau, kad dievaži vien dėl kokybės ir kainos santykio susipirksiu juos visus, o po šio įrašo, raudoną turbūt įsitrauksiu į būtinybės sąrašą. labai gražios spalvos!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Visiškai sutinku. Ir žiauriai gaila, kad į Lietuvą daugiau neužveža, nes kiek žiūrėjau swatch'ų, tai yra ir daugiau gražių atspalvių. :/

   Panaikinti
 2. Turiu ir aš kelis Essence lūpų pieštukus - tikrai ne blogi :) Minkšti, todėl kaip ir sakai juos vis drožti reikia, bet kaip už tokią kainą tai puikiai :)

  Kosmetikos užrašai

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pritariu, kaip susipažinimui su lūpų pieštukais tai tikrai nebloga pradžia. :) Dabar reikės patyrinėti ir kitas firmas...

   Panaikinti

© vinilina. Design by FCD.