Uoga Uoga veido šveitiklis Pasiutę riešutai

2015 m. sausio 25 d., sekmadienis


Sunku rasti gerą šveitiklį, kuris nedirgintų odos, nebūtų šiurkštus ir gerai atliktų savo darbą, tačiau, manau, radau tokį. Tai UogaUoga Pasiutę riešutai natūralus veido šveitiklis. Apskritai dar neteko bandyti šios firmos produktų, kuriais būčiau nusivylusi. Vieni sužavėjo daugiau, kiti mažiau, bet peikti dar neteko. O šis šveitiklis paliko net labai teigiamą įspūdį! Už €3,50 žavioje ir minimalistiškoje pakuotėje gauni 50ml produkto. Tai birios dalelės, kurias sumaišius su vandeniu gaunasi košelė. Ją, kaip ir kiekvieną dieviško kvapo kosmetikos produktą norisi suvalgyti, tačiau patarčiau verčiau tepti ant veido. Saulėgrąžų sėklos ir migdolų riešutai puikiai atlieka savo paskirtį, nušveičia odą ir palieką ją švelnią bei kvepiančią riešutais. Ir, svarbiausia, kad dėl sudėtyje esančio baltojo molio ir cinamono pabundu su skaistesne oda bei apmažėjusiu spuogelių kiekiu! Dėl pastarojo punkto itin džiaugiuosi, todėl dar kartą lenkiuosi prieš natūralią kosmetiką. Galbūt tik pakuotė šiek tiek nepatogi, bet šveitiklis labai ir net labai kartotinas.

4 komentarai

 1. Niekada nebandžiau, bet visai sugundei išmėginti! :) Pati Eco Desire šveitiklį naudoju, tai man jis irgi labai labai patinka. Irgi natūralus dalykėlis. Matyt, po truputį priprantam prie natūralumo, kas mane labai džiugina! :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tikrai, aš irgi vis labiau įsitikinu, kad natūralumas vertas dėmesio. :)

   Panaikinti
 2. Susidomėjau uogauoga šveitikliu, reiks ir man pabandyt, kai pabaigsiu savaji iš Yves Rocher. Esu bandžius the body shop tea tree prausiklį, tai patiko man, toks šaldantis ir ta kreminė konsistencija patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Oo, šitą aš irgi turiu, makiažą valo pusėtinai, bet šaldantis poveikis tikrai labai malonus. :)

   Panaikinti

© vinilina