2013-2015 Beauty Vibes. Powered by Blogger.

Clean Effect


EN: I have to admit, that micellar water became irreplaceable for me, because it serves as face and eye makeup remover, toner, cleanser and etc. Of course, the cult product will always stay Bioderma's micellar water, but lately more and more brands have released their own versions. After trying L'Oreal, I decided to turn to Lithuanian production and try Rasa "Clean Effect Micelle". I don't have many negative things to say, because it removes makeup as effectively as any other micellar water. However, I have to warn you that if you have crazy sensitive eyes like me, they can be irritated, although, eye makeup is removed nonetheless nicely. The irritation I have mentioned is not that strong as it is with other makeup removers but it still get on my nerves. On the other hand, the only product that didn't have a bad effect on my eyes was Bioderma's pink water, so if you have normal eyes everything should be fine. For almost 5 you get 200ml and that's a pretty good deal, in my opinion. I don't think I would repurchase this product again but I also can't say it was bad or something. It doesn't leave that fresh and moisturizing feeling, but it does remove makeup very well.


LT: Pripažinsiu, kad man micelinis vanduo tapo viena iš nepakeičiamų priemonių, atstojančių veido ir akių makiažo valiklius, toniką, pienelį ir pan. Žinoma, kultiniu produktu visada išliks Biodermos micelinis vanduo, tačiau vis daugiau firmų išleidžia savo alternatyvas. Kol kas išbandžiusi tik L'Oreal, nusprendžiau atsigręžti į lietuvišką produkciją ir pasirinkau Rasa "Clean Effect Micelle". Iš esmės priekaištų kaip ir neturiu, nes makiažą nuvalo taip pat efektyviai ir gerai kaip ir bet kuris tokio tipo produktas. Tačiau, jei turite velnioniškai jautrias akis kaip mano, iškart įspėju, kad gali graužti, nors šiaip akių makiažą įveikia gerai. Graužimas nėra toks stiprus, kaip kad teko patirti naudojant kitus valiklius, bet vis tiek erzina. Kitą vertus, apskritai dirginęs akių man nėra tik Biodermos rožinis vandenėlis (žalias taip pat šiek tiek graužė), todėl jei turite normalias akis ir paprastai jų dirginimu nesiskundžiate, šis micelinis vanduo nepatogumų sukelti neturėtų. Manau, kad kainos ir kokybės (200ml už beveik €5) santykis gana geras ir nors pati antrą kartą nepirkčiau, tačiau peikti irgi nepeikčiau. Sudrėkintos ir atgaivintos odos pojūčio nepalieka, bet makiažą šalina tikrai gerai.

5 comments

 1. Sitas labai geras, vienas is favoritu.

  http://www.aureliabu.lt/

  ReplyDelete
 2. Pabandyk Nivea micelinį vandenį.:) Esu skeptiška ir negatyviai vertinu šį prekinį ženklą, bet nu neturiu priekaištų miceliniam...:D Mano akys labai labai jautrios, bet negriaužia! Tai neblogas pliusas. O ir veido nealergizuoja :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. O aš kaip tik neseniai perskaičiau tokį bjaurų atsiliepimą apie Nivea micelinį, kad net artintis nenoriu prie jo, nors gal reikės pergalvoti sprendimą... :D Dabar pabaigusi Rasa įsigijau neseniai atsiradusį Garnier, tai va čia tikrai produktas šovė į mano favoritus. :) Po kurio laiko, aišku, ir blog'e parašysiu. :)

   Delete
 3. SOUNDS NICE! :) Great post!

  http://sbr-fashion-fashion.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Man jies vienas is geriausiu. Ir turbut vienintelis, kuriuo sugebu nuvalyti itin ilgalaikius lupu dazus...
  http://smellofpeony.blogspot.com

  ReplyDelete