Rasa micelinis vanduo

2015 m. sausio 18 d., sekmadienis


Pripažinsiu, kad man micelinis vanduo tapo viena iš nepakeičiamų priemonių, atstojančių veido ir akių makiažo valiklius, toniką, pienelį ir pan. Žinoma, kultiniu produktu visada išliks Bioderma micelinis vanduo, tačiau vis daugiau firmų išleidžia savo alternatyvas. Kol kas išbandžiusi tik L'Oreal, nusprendžiau atsigręžti į lietuvišką produkciją ir pasirinkau Rasa Clean Effect Micelle. Iš esmės priekaištų kaip ir neturiu, nes makiažą nuvalo taip pat efektyviai ir gerai kaip ir bet kuris tokio tipo produktas. Tačiau, jei turite velnioniškai jautrias akis kaip mano, iškart įspėju, kad gali graužti, nors šiaip akių makiažą įveikia gerai. Graužimas nėra toks stiprus, kaip kad teko patirti naudojant kitus valiklius, bet vis tiek erzina. Kitą vertus, apskritai dirginęs akių man nėra tik Bioderma rožinis vandenėlis (žalias taip pat šiek tiek graužė), todėl jei turite normalias akis ir paprastai jų dirginimu nesiskundžiate, šis micelinis vanduo nepatogumų sukelti neturėtų. Manau, kad kainos ir kokybės (200 ml už beveik €5) santykis gana geras ir nors pati antrą kartą nepirkčiau, tačiau peikti irgi nepeikčiau. Sudrėkintos ir atgaivintos odos pojūčio nepalieka, bet makiažą šalina tikrai gerai.

5 komentarai

 1. Sitas labai geras, vienas is favoritu.

  http://www.aureliabu.lt/

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pabandyk Nivea micelinį vandenį.:) Esu skeptiška ir negatyviai vertinu šį prekinį ženklą, bet nu neturiu priekaištų miceliniam...:D Mano akys labai labai jautrios, bet negriaužia! Tai neblogas pliusas. O ir veido nealergizuoja :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O aš kaip tik neseniai perskaičiau tokį bjaurų atsiliepimą apie Nivea micelinį, kad net artintis nenoriu prie jo, nors gal reikės pergalvoti sprendimą... :D Dabar pabaigusi Rasa įsigijau neseniai atsiradusį Garnier, tai va čia tikrai produktas šovė į mano favoritus. :) Po kurio laiko, aišku, ir blog'e parašysiu. :)

   Panaikinti
 3. SOUNDS NICE! :) Great post!

  http://sbr-fashion-fashion.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti
 4. Man jies vienas is geriausiu. Ir turbut vienintelis, kuriuo sugebu nuvalyti itin ilgalaikius lupu dazus...
  http://smellofpeony.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti

© vinilina