Bourjois Push Up Volume Glamour blakstienų tušas

2014 m. gruodžio 3 d., trečiadienis


Kai patėvis paklausė ar prisiklijavau dirbtines blakstienas, supratau, kad Bourjois Push Up Volume Glamour Mascara tušas vertas šokti tiesiai į viršūnes. Turiu omeny, kada gi vyriškosios lyties atstovai ką nors pastebi? Tad jei jau pastebi – tai tam tikras ženklas... Po nesėkmės su L'Oreal tušu, apie kurį rašiau čia, nutariau grįžti prie firmos, kuria dar neteko nusivilti. Vos užtepus produkto pirmą sluoksnį, reakcija buvo staigi: VAU. Iškart puoliau rašyt draugei, kad nuo šiol vaikščiosiu su lėlės akimis, o susitikus jos reakcija vėlgi buvo tokia pati – VAU. 

Kad ir kaip laužiau galvą, neradau nei vieno produkto minuso. Pakuotė, sakyčiau, labai ir labai elegantiška, o šepetėlis mano mėgstamiausias – silikoninis. Jis užriečia, tankina, ilgina ir atskiria blakstienas. Konsistencija šlapoka,bet padauginti ir sulipinti blakstienas sunku. Vakare nusivalo labai lengvai, tačiau dienomis nebuvo jokio patrupėjimo, jokio paakių tepliojimo. Nors tiesa, kontaktuojant su vandeniu nieko gero nesitikėkite. Kaina taip pat kaip Bourjois produktams yra tikrai prieinama – įprasta apie 40lt, o su nuolaida galima gauti ir už ~30lt. Iš tikrųjų nuotraukose net nesimato pilno efekto, galiu pasakyt, kad realybėje mano blakstienos atrodo dar geriau. O natūralistėms galiu patarti net nesižvalgyti į šio tušo pusę.

2 komentarai

  1. ouu, dar vienas įrašas apie gerą Bourjois tušą. tuoj suviliosi jiems duoti dar vieną šansą :) nors pastaruoju grįžau prie Max Factor, kiek bandžiau nei vienas nenuvylė

    AtsakytiPanaikinti
  2. Šansą duoti tikrai verta! :D Man iš Max Factor nelabai patiko visa "False Lash Effect" linija, tačiau irgi kada nors norėčiau (ir reikės būtinai) išbandyti hitais tapusius 200 Calorie ir Masterpiece Max tušus. :)

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina