Dažymas namuose su L'Oreal Wild Ombr

2014 m. gruodžio 18 d., ketvirtadienis

Esu išgirdusi įdomią mintį, kad plaukai yra tarsi visa gyvenimo našta. Kuo jie ilgesni, tuo ten daugiau susikaupę. Įvykiai, nuoskaudos, džiaugsmai. Plaukai gali daug ką papasakoti. Tad kai nusikerpi juos, tai lyg ir švaraus lapo atvertimas. Viską apgalvojusi nusprendžiau, kad laikas pasikeitimams ir man.

Dar nedažyti plaukai po kirpimoDaug kas klausė, ar man nebuvo gaila. Ne, nesigailėjau nei akimirkos, nors ir ilgi plaukai mano nebuvo nušiurę ar kitaip pažeisti, kaip tik atrodantys sveikai. Bet visų pirma, plaukai ne dantys, ataugs. Antra, jaučiu kažkokį didžiulį psichologinį palengvėjimą. Nežinau, tai gana keista paaiškinti, bet jaučiuosi apsivaliusi. Nauja pradžia, nauja aš. Tačiau pokyčių gana nebuvo.

Anksčiau buvau nusidažiusi plaukus tamsiai rudai, bet po kurio laiko spalva nusiplovė ir nuaugo, todėl ilgokai vaikščiojau su gražiu ombre efektu. Dabar nenorėjau laukti kelis mėnesius, o ombre, nors gal kiek ir pabodęs, bet vis dar mane žavi. Nenorėdama suploti didelės sumos kirpyklai ir nelikti su tiesia linija tarp dviejų spalvų, nusprendžiau išbandyti L'Oreal Wild Ombres no. 1 plaukų dažus.


Naudotis gana paprasta. Sumaišai 1, 2 ir 3 numeriu pažymėtus produktus, užsimauni pirštines, paimi šukeles, užspaudi produkto ir šukuodama tepi ant plaukų. Mano ombre gavosi gana neryškus (na gerai, nuotraukose efekto beveik išvis nesimato, bet realybėje viskas atrodo tikrai gyviau, užtikrinu). Kuo ryškesnio efekto norite, tuo daugiau dažų tepkite, nes man liko beveik pusė buteliuko, ir, manau, būčiau galėjusi išgauti gerokai gelsvesnį atspalvį. Tiesiog pirmą kartą šiek tiek bijojau.

Plaukai po kirpimo ir dažymo

Štai kaip atrodo galutinis variantas ir mano dabartinė šukuosena. Beje, mane labai įkvėpė Kylie Jenner. Nors nesu didelė Kardashian klano gerbėja, tačiau nuolat matomos Kylie nuotraukos Tumblr sukėlė norą turėti kažką panašaus. Aišku, lygiai taip pat niekada niekas nesigauna, bet apskritai likau patenkinta pokyčiais.


Na, o gal ir jūs pastaruoju metu eksperimentavote su savo šukuosena? :)

4 komentarai

 1. Labai nuostabūs pokyčiai! Suprantu tą "apsivalymo" jausmą, aš visą gyvenimą turėjau ilgus plaukus, o kažkuriuo metu labai panorau juos nusirėžti aukščiau pečių ir esu labai patenkinta tuo sprendimu :) Gal vienintelis trūkumas, kad trumpus plaukus sunkiau garbanoti :) bet visa kita - vien privalumai :) O ir tavo naminis ombre labai vykęs, atrodo lyg darytas salone :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Va va, būtent. ;) O dėl garbanojimo man kaip tik lengviau, daug mažiau laiko užima. :D Bet matyt kiekvienam skirtingai, kaip ir visada.

   Panaikinti
 2. Labai grazus plaukai. Noreciau ir as kadanors savo kasas nusikirpti iki peciu, bet gaila mano plaukuciai nera tokie stori, kaip tavo ir taip gerai neatrodytu :/

  www.juodaplunksna.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Manau, kad ir plonesniems plaukams įmanoma atrasti tinkamą trumpą kirpimą, tereikia pasidomėti ir pasikonsultuoti su kirpėja! :)

   Panaikinti

© vinilina