Planeta Organica Turkish šampūnas ir kondicionierius

2014 m. lapkričio 9 d., sekmadienis


Žinau, kad nedaug žmonių yra patenkinti savo plaukais, bet aš lyg ir esu. Jie stori, didelės apimties, stiprūs ir greitai auga. Deja, pasaulyje negali turėti visko, tad ir aš turiu porą problemų. Visų pirma, mano plaukai mėgsta šiauštis ir antra, šaknys – tarsi aliejaus rezervuaras. Plaunu juos kas antrą dieną (anksčiau plaudavau kasdien, tačiau stengiuosi taip nebealinti plaukų), taigi, visada pasirašau naujiems šampūnams ir kondicionieriams. 

Šįkart, prisiskaičiusi rekomendacijų, nutariau pasirinkti natūralesnius produktus iš Planeta Organica. Kiek suprantu, tai rusiška firma, o čia turiu jų Turkish Shampoo ir Turkish Conditioner. Praėjo kiek laiko, kol pripratau prie šampūno. Kadangi jo sudėtyje varijuoja daugiausiai aliejai ir įvairūs natūralūs komponentai, plaukams tarsi reikėjo laiko atprasti nuo chemijos. Po pirmųjų plovimų jie buvo ir atrodė truputį susiriebalavę, tačiau su kiekvienu plovimu būklė vis gerėjo, kol vieną dieną plaukai patapo galutinai švarūs ir neriebaluoti. Manau, jiems šis šampūnas pradeda patikti.

Keliaujant prie kondicionieriaus, tai – meilė iš pirmo panaudojimo. Produktas buvo toks klampus ir tirštas, net nemoku apsakyti, bet tarsi jautėsi, kad jame yra daaaaug gerų dalykų. Ir toks spėjimas pasitvirtino, plaukai tikrai buvo pamaitinti ir švelnūs. Nežinau kodėl, tačiau turiu tiek daug tikėjimo šiame kondicionieriuje, jis tikrai daro įtaką plaukų išvaizdai ir ne tik jai (ok, baigiame, pradeda skambėti keistai). Apskritai man linija patiko, mąstau ir apie plaukų kaukės įsigijimą. Kaina nedidelė, apie 11lt. Taip pat turiu paminėti kvapą – jis labai stiprus, bet man asmeniškai malonus, jaučiuosi lyg stovėčiau tuose turkiškuose prieskonių turguose. Taigi, produktai palyginus yra puikūs, o jei nemėgstate natūralių šampūnų, išbandykite bent jau kondicionierių!

2 komentarai

  1. Kol kas teko mėginti tik Planeta Organica Moroccan liniją, kuri tikrai patiko ir tiko. Tiesa, atvirkščiai negu tau labiau patiko šampūnas :D

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Na, manau subaigusi šiuos du tuomet bandysiu prigriebti Moroccan liniją, už tokį kainos ir kokybės santykį tai tikrai nėra gaila išbandyt įvairias kombinacijas. :D

      Panaikinti

© vinilina