Dieninė Makiažo Rutina '14

2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis


Palyginus su normalių (aka ne kosmetikos maniakių) merginų rytiniais makiažo ritualais, manoji gana perkrauta, tačiau žvilgtelėjus į žymių beauty guru rutinas – ji tikrai nesudėtinga. Paprastai išėjusi iš namų grįžtu po 8,5-9,5 valandų, kartais net po 10-12, tad man svarbiausia yra ilgas produkto laikymosi laikas ir pats makiažas yra orientuotas į ilgalaikiškumą. Žinoma, niekada nepradedu rutinos be Bourjois Happy Light Matte makiažo bazės, kuri leidžia išlaikyti makiažą vietoje papildomas kelias valandas. Vėliau kasdienai renkuosi Revlon Colorstay (taip, ji tokia balta, kad net raidės vargiai matosi), nesibaigiančiam spuogų paradui maskuoti – NYX Concealer In a Jar maskuoklis ir viską užtvirtinu Bourjois Healthy Balance kompaktine pudra. Kad neatrodyčiau kaip lavonas (ai, ką bandau apgauti, vis tiek toks esu) gyvybiškai svarbūs tampa skaistalai, o kadangi tingiu įsigyti naujų, jau amžių naudoju Catrice Defining Blush 040 Think Pink. Savo vos matomai egzistuojančius antakius nusipiešiu naudodama NYX Eyebrow Cake Powder antakių šešėliais ir viską užbaigiu blakstienoms naudodama Bourjois Volume Glamour Push Up tušą. Galiausiai, paskutinį akcentą uždedu naudodama vieną iš dviejų turimų NYX Black Label lūpdažių - "114 Diva" arba "128 Midnight Dinner".


Visam veidui susikurti (pamatytų mane kas nors be makiažo, lėktų dešimt kilometrų nesustodamas) užtrunku 15-20min. (penkias iš jų dažau blakstienas, nejuokauju). Perkračius kosmetikos stalčių ir produktus taipogi pastebėjau, kad juose gerokai imti viršų pradėjo Bourjois ir NYX, atrodo, kad be jų pastaruoju metu nieko nebeperku... Bet ką galiu pasakyti - firmos iš tiesų geros ir leidžia atrodyti nepriekaištingai už gana prieinamas kainas. Kiekvieno produkto apžvalgą galite perskaityti paspaudę ant pavadinimo, o jei nuorodos nėra, tuomet neužilgo apžvalga tikrai pažadama. Tiek šiandienai, o kokios priemonės varijuoja jūsų kasdieninėje makiažo rutinoje?

2 komentarai

  1. Labai gražus makiažas, man tai kaip tik labai gražu tokia balta oda :) Na, o kalbant apie makiažo rutiną, didžiąją dalį mano naudojamų produktų sudaro Sleek bei MUA kosmetika :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Mano oda irgi linkusi į riebumą, va čia mano makiažo pagrindo rutina :) http://cukrinepudrine.blogspot.com/2015/02/makiazo-pagrindo-rutina.html

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina