L'Oreal Volume Million Lashes vandeniui atsparus blakstienų tušas

2014 m. lapkričio 21 d., penktadienis


Dar vienas produktas iš serijos Impulsyvūs pirkiniai #2. Kai mano mylimas tušas iš Bourjois pradėjo džiūti, buvau giliai pasimetusi, ką turėčiau pirkti toliau. Kad jūs būtumėte matę mane sutrikusią stovinčią Droge ir bandančią greitai kažką išsirinkti. Kažkokiu būdu atsidūriau prie L'Oreal stendo. Niekada nesu bandžiusi jokio tušo iš šios firmos, tad, pagalvojau, kodėl gi ne? Žinoma, klasikinis pasirinkimas visada bus L'Oreal Volume Million Lashes. Nusprendžiau įsigyti vandeniui atsparią versiją, nes esu girdėjusi, kad ji geriau išlaiko blakstienų užrietimą ir taip lengvai netrupa ir netepa. Na, tai tikrai absoliuti tiesa. Kaip matote, šepetėlis gana didelis ir duoda tai, ką žada – apimtį. Ne tiek daug užrietimo ir ilgio, bet galima duodant laiko padirbėti ir išgauti visai padorų rezultatą. Šis tušas nebūtų blogas, jei ne nuvalymo procesas... Rimtai, jo formulė kaip akmens. Aišku, tai gerai, kai esi išėjusi visą dieną ant kojų, bet kai bandai nuvalyti, tai tampa vos ne neįmanoma, tad geriau priemonę pasilikti tik ypatingoms progoms. Trinu ir trinu, ir trinu kol net pavargstu, o sekančią dieną jaučiu skaudančias akis. Išbandžiau visas valymo technikas, apie kokias tik esu girdėjusi, bet vis tiek sugaištu labai daug laiko. Realiai tai geras, klasikinis pasirinkimas, kuris ištvers ašaras, baseiną ir lietų (patikrinta, patikėkite). Jei ieškote vandeniui atsparaus tušo, tikrai rekomenduočiau. Tik pasiruoškite nuvalymo procesui skirti bent 15 minučių.

2 komentarai

 1. Ar megina vandeniui atsparaus makiazo valikli? :)
  Labai rekomenduociau isigyti L'Oreal Volume Million Lashes So Couture. Kazkas nerealaus, labai geras tusas. Ir aplamai Volume Million Lashes serija labai nebloga sakyciau :)

  www.curvyliciousme.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Mėginau, bet gramdymo (valymas nelabai tinkamas žodis) proceso nepalengvina... :D Dabar grįžau prie Bourjois produkcijos, tačiau įsirašysiu šį tušą į "išbandyti" sąrašą. :)

   Panaikinti

© vinilina