Brow This Way

2014 m. lapkričio 16 d., sekmadienis


EN: The raving about the Benefit "Gimme Brow" that started a few months ago doesn't seem to have an end. Of course, where is a high end product, there is always a drugstore alternative. The most popular ones (at least for now) are from L'Oreal and Maybelline, but, sadly, we don't have them in Lithuania. So, when I saw this Rimmel product "Brow This Way", I was more than excited. Basically, it's a tinted brow gel that not only sets your eyebrows in place all day but also gives them a hint of color. This is great if you already have quite full and defined brows that only need a touch of something. Or maybe you're running late but still don't want to leave your eyebrows naked (lol). It's a simple product, but that's the brilliance of it. Although, I wish that the wand was smaller like the Benefit one, because sometimes you can get a bit messy and get the gel to the skin around the eyebrows. But anyway, besides that I send lots of love to Rimmel!


LT: Mirimas dėl Benefit "Gimme Brow", kuris prasidėjo prieš kelis mėnesius, nepanašu, kad greitai baigsis. Ir, žinoma, kur yra brangesnis produktas, ten visada sukuriama pigesnė alternatyva. Kol kas populiariausi variantai, apie kuriuos teko girdėti yra iš L'Oreal ir Maybelline, tačiau (kaip netikėta) Lietuvoje jų aptikti kol kas neteko. Taigi, kai pamačiau šį Rimmel produktą "Brow This Way", apsidžiaugiau labiau nei derėtų. Iš esmės tai tėra spalvota antakių želė, kuri ne tik leidžia išlaikyti antakių formą vietoje visą dieną, bet ir suteikia šiek tiek spalvos. Tai puiki priemonė, jeigu jau turite tankius ir suformuotus antakius, kuriems tereikia to trupučio "kažko" prisilietimo. Arba, jeigu smarkiai vėluojate ir rytiniams grožio ritualams nelieka tiek daug laiko, bet vis tiek nesinori palikti antakių nuogų. Tai paprastas produktas, bet būtent todėl ir žavus. Akmuo į daržą būtų tik toks, kad norėčiau, jog šepetėlis būtų truputį mažesnis kaip kad Benefit, nes kartais želės gali patekti ant odos aplink antakius. Tačiau vis tiek, apart to, siunčiu daug meilės Rimmel!

4 komentarai

 1. Nuuu fainas irasas, net nuotraukytes nepatinka :/, dingsta tusas tarp tu kriauklyciu :/

  AtsakytiPanaikinti
 2. *užsirašau į kosmetikos wishlist'ą* . Gal kada galėtum parašyti įrašą apie savo antakių rutiną ar apskritai kasdien naudojamo makiažo rutiną? nežinau kodėl, bet šovė į galvą pasiūlyt :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kaip tik jau kuris laikas mąsčiau kaip čia paįvairinus įrašus, tad ačiū už idėjas, kažką galvosiu tada. :D

   Panaikinti

© vinilina. Design by FCD.