Max Factor Creme Puff kompaktinė pudra

2014 m. spalio 13 d., pirmadienis


Kompaktinė pudra yra būtent tas produktas, kurį naudoju neišmatuojamais greičiais, jos man užtenka maksimum keliems mėnesiams. Išbandžiusi kelis variantus iš Maybelline, Rimmel ir L'Oreal nusprendžiau šį tą prigriebti iš Max Factor firmos, o tiksliau – jų Creme Puff Pressed Powder.

Būkim biedni, bet teisingi – nieko gero. Pati šviesiausia spalva, 05 Translucent visai nėra vadinamojo translucent tipo. Ji turi spalvą, ir netgi gerokai man per tamsią. Taip pat jaučiamas stiprus parfumuotas kvapas, kuris gali netgi labai erzinti. Nesu tikra, bet gali būti, kad kompaktinė pudra šiek tiek kemša poras ir nuo jos beria (nors nesu visiškai įsitikinusi, nes aš turiu spuogelių įvairiose veido vietose dėl įvairių priežasčių...). Daugiausiai naudoju produktą, žinoma, užtvirtinant skystą pudrą, bet ir čia jis nelabai gerai atlieka savo funkciją. Švytėjimas pradeda lįsti vos po kelių valandų. 

Iš tikro net nežinau, turbūt pasiliksiu šią pudrą vasarai ir bandysiu sunaudoti tuomet, nes juk bent jau būsiu įdegusi (tikiuosi...). Taigi, nemanau, kad rekomenduočiau aprašomą priemonę. Jei ieškote pigesnės drugstore kompaktinės pudros alternatyvos, siūlyčiau pasižvalgyti į L'Oreal stendą, kol kas man jų produktai patiko labiausiai!

4 komentarai

 1. Jau ko ko, bet labiausiai negaliu pakęsti kai pudros būna stipriai parfumuotos. Puikus įrašas :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Laba, tu esi nominuota "Best blog awards" mano tinklaraštyje. :)

  http://beaut-c.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kaip sakoma, nusprendžiau to give a go šitai kompatinei pudrai dar vasarą ir jeigu tektų rašyti review, būčiau parašiusi viską žodis į žodį kaip tu parašei: kvapas užmuša, translucent spalva, kuri realiai turėtų būti 'permatoma' duoda tokią ohoho spalvą veidui, kad į gatvę baisu išeiti... tai vat ir guli šita pudra lentynoj... net nežinau, ką daryti :)) o mano oda tikrai buvo užkimšta ją panaudojus... Tikras nusivylimas :(
  ___
  http://inmyflowoflife.blogspot.co.uk/

  AtsakytiPanaikinti

© vinilina