Bourjois Dark Khol blakstienų tušas

2014 m. spalio 20 d., pirmadienis


Kai klasiokė tris kartus paklausė ar naudoju naują tušą ir pakomentavo, kad blakstienos atrodo kaip dirbtinės, nusprendžiau iš stalčiaus išsitraukti ir aprašyti jau pusmetį naudojamą Bourjois Dark Khol Mascara. Iš pradžių šio tušo nemėgau, o pirkau vien dėl nerealios pakuotės (ta prasme, rimtai, sustokit ir minutę pasigrožėkite)... Šepetėlis atrodė keistas, nemokėjau normaliai pasidažyti ir blakstienos ne per labiausiai skirdavosi nuo natūralių. Vis dėlto, einant laikui ir vis praktikuojantis pamėgau šį produktą. Jis puikiai tankina ir ilgina, lengvai nusivalo, spalva intensyvi, pasiekiamos net toliausios blakstienos, o per pusmetį nei kiek nepadžiuvo. Laikosi taip pat tikrai labai ilgai, nors dienos pabaigoje apatinių blakstienų kampuose galima rasti šiek tiek juodo patrupėjimo, tačiau tikrai nežymiai. Niekada nemėgau natūralaus efekto paprasčiausiai dėl to, nes neturiu gražių blakstienų. Tad jeigu jau naudoju tušą, būtent ir noriu parodyti, kad jas turiu. Ir ne bet kokias, bet išraiškingas, ilgas ir prikaustančias žvilgsnį. Su šio tušo dvejais sluoksniais tokias ir turiu. Antrą kartą gal ir nepirkčiau, nes yra per daug kitų tušų, kuriuos norėčiau išbandyti, tačiau galvoje tikrai pasižymėsiu kaip produktą, vertą savo vardo ir kainos.

7 komentarai

 1. kokio gražumo blakstienos! visai sudominai ir mane..:D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū. :) Aš vis pajuokauju, kad blogerių darbas ir yra ne specialiai dominti žmones ir didinti prekių pardavimus. :D

   Panaikinti
 2. tai jau taip, atrodo puikiai! šiaip jau bourjois tušų nemėgstu, bet matyt reiks daryti išimtį :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tikrai? Būtų labai įdomu sužinoti bent kelias priežastis ir kurių tušų konkrečiai, nes iš Bourjois esu radusi tikrai ne vieną neblogą. :)

   Panaikinti
  2. Labiausiai nepatiko "Twist up the volume". Tikrai labai nemaloni konsistencija, o galutinis rezultatas - sausos ir sulipusios blakstienos. Taip pat - Coup de Theatre 2 in 1. Draugė šią savaitę pasidalino, jog labai nusivylė ir "Volume Glamour".

   Bourjois kosmetiką - dievinu, tačiau su tušais kol kas nesiseka :D Nors taviškis suteikia tikrai gražų rezultatą :)

   Panaikinti
  3. Na, Coup de Theathre 2in1 ir Volume Glamour nesu turėjusi, bet Twist Up the Volume esu bandžiusi, tai gal pati nepirkčiau, bet pasirodė tikrai geras, o draugės blakstienos su juo išvis iki dangaus atrodo... Tiesa, dabar teko išbandyti Mascara Volume 1 Seconde, tai rimtai mąstau apie pirkimą, nes labai labai panašus pasirodė į Chanel Le Volume. ;)

   Turbūt kaip ir kiekviena mūsų veido dalis, taip ir blakstienos yra unikalios, taigi, su tušais vėlgi įdomiai - kas tinka vienam, nebūtinai tiks kitam. :D

   Panaikinti
 3. your lashes look perfect i wanna try it too!
  http://mairanoir.blogspot.gr/

  AtsakytiPanaikinti

© vinilina