False lashes? Nope!

2014 m. spalio 20 d., pirmadienis


EN: When my classmate asked me what mascara am I wearing and commented that my lashes look like fake ones for the third time, I finally decided to write a review about Bourjois Dark Khol Mascara. I'm using it for six months now and at first I really didn't get along with it. Actually, I bought the mascara because of the wonderful packaging (I mean seriously, just look and adore it for a minute)... Anyway, the brush seemed strange and my lashes weren't looking different from the natural ones. But after practicing for a few weeks I started to like it a lot. This mascara gives you volume and length, it removes easily, the colour is intense and you can reach even the tiniest little lashes. And after half a year later it didn't dry out at all! It lasts a long time also. Well, maybe late in the evening you can see a bit of a smudge in the outer corners but it's very minimal. I have to admit that I was never gripped with the whole "natural look" thing, simply because I don't have great lashes. So, if I'm using mascara, then I want to show the world that I do have them - long, thick and slightly dramatic. With two coats of this mascara I always reach the desired effect. Maybe I wouldn't buy this product again just because there are loads of mascaras to try out there in the market but nevertheless, I will definitely remember it as a product which is worth its name and price.


LT: Kai klasiokė tris kartus paklausė ar naudoju naują tušą ir pakomentavo, kad blakstienos atrodo kaip dirbtinės, nusprendžiau iš stalčiaus išsitraukti ir aprašyti jau pusmetį naudojamą Bourjois Dark Khol Mascara. Iš pradžių šio tušo nemėgau, o pirkau vien dėl nerealios pakuotės (ta prasme, rimtai, sustokit ir minutę pasigrožėkite)... Šepetėlis atrodė keistas, nemokėjau normaliai pasidažyti ir blakstienos ne per labiausiai skirdavosi nuo natūralių. Vis dėlto, einant laikui ir vis praktikuojantis pamėgau šį produktą. Jis puikiai tankina ir ilgina, lengvai nusivalo, spalva intensyvi, pasiekiamos net toliausios blakstienos, o per pusmetį nei kiek nepadžiuvo. Laikosi taip pat tikrai labai ilgai, nors dienos pabaigoje apatinių blakstienų kampuose galima rasti šiek tiek juodo patrupėjimo, tačiau tikrai nežymiai. Niekada nemėgau natūralaus efekto paprasčiausiai dėl to, nes neturiu gražių blakstienų. Tad jeigu jau naudoju tušą, būtent ir noriu parodyti, kad jas turiu. Ir ne bet kokias, bet išraiškingas, ilgas ir prikaustančias žvilgsnį. Su šio tušo dvejais sluoksniais tokias ir turiu. Antrą kartą gal ir nepirkčiau, nes yra per daug kitų tušų, kuriuos norėčiau išbandyti, tačiau galvoje tikrai pasižymėsiu kaip produktą, vertą savo vardo ir kainos.

7 komentarai

 1. kokio gražumo blakstienos! visai sudominai ir mane..:D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū. :) Aš vis pajuokauju, kad blogerių darbas ir yra ne specialiai dominti žmones ir didinti prekių pardavimus. :D

   Panaikinti
 2. tai jau taip, atrodo puikiai! šiaip jau bourjois tušų nemėgstu, bet matyt reiks daryti išimtį :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tikrai? Būtų labai įdomu sužinoti bent kelias priežastis ir kurių tušų konkrečiai, nes iš Bourjois esu radusi tikrai ne vieną neblogą. :)

   Panaikinti
  2. Labiausiai nepatiko "Twist up the volume". Tikrai labai nemaloni konsistencija, o galutinis rezultatas - sausos ir sulipusios blakstienos. Taip pat - Coup de Theatre 2 in 1. Draugė šią savaitę pasidalino, jog labai nusivylė ir "Volume Glamour".

   Bourjois kosmetiką - dievinu, tačiau su tušais kol kas nesiseka :D Nors taviškis suteikia tikrai gražų rezultatą :)

   Panaikinti
  3. Na, Coup de Theathre 2in1 ir Volume Glamour nesu turėjusi, bet Twist Up the Volume esu bandžiusi, tai gal pati nepirkčiau, bet pasirodė tikrai geras, o draugės blakstienos su juo išvis iki dangaus atrodo... Tiesa, dabar teko išbandyti Mascara Volume 1 Seconde, tai rimtai mąstau apie pirkimą, nes labai labai panašus pasirodė į Chanel Le Volume. ;)

   Turbūt kaip ir kiekviena mūsų veido dalis, taip ir blakstienos yra unikalios, taigi, su tušais vėlgi įdomiai - kas tinka vienam, nebūtinai tiks kitam. :D

   Panaikinti
 3. your lashes look perfect i wanna try it too!
  http://mairanoir.blogspot.gr/

  AtsakytiPanaikinti

© vinilina. Design by FCD.