Bourjois Happy Light makiažo bazė

2014 m. rugsėjo 18 d., ketvirtadienis


Toliau plėtojant užimtumo dėl darbų/mokyklos temą, žinoma, kad dauguma mūsų būna užsivertę ir net neturi laiko pažiūrėti į veidrodėlį. Todėl renkamės ilgai išliekančius lūpų dažus, netrupantį tušą ir nesubėgančius šešėlius, produktas po produkto ieškome kokybės ir ilgąlaikiškumo. Būtent tada į pagalbą pasitelkiame vadinamas makiažo bazes. Pirmą kartą išbandžiau tokią priemonę ir pirmu bandymu bei įsigytu Bourjois Happy Light Matte Serum Primer nelikau nusivylusi.

Bourjois siūlo dvi tokio tipo bazes – vieną teikiančią švytėjimo efektą, o kitą – matiškumą. Spėkite iš trijų kartų, ką pasirinkau aš... Pats produktas gana skystokas ir šlapias, tačiau konsistencija visai maloni, o rausva spalva bei įdomus kvapas taip pat gerai nuteikia. Išsiaiškinau, kad tiesiog tepant bazę ant veido ji jokio efekto neduoda, vietoj to reikia švelniai įtapšnoti su pirštų galiukais, taip užpildant poras. Siūlyčiau palaukti kelias minutes, kol priemonė pradžius ir geriau prisitaikys prie odos ir tik po to tepti pudrą, taip išgaunant geresnį efektą.

Iš pačio pačio produkto norėjau, kad jis pratęstų makiažo laikymosi laiką ir būtent tai ir gavau - į veidrodėlį nereikia žvilgčioti dar papildomas 2-3h ir jaudintis, ar nepavirtau į disko rutulį. Tai nėra pats aštriausias peilis stalčiuje ir neišlaikys makiažo vietoje nuo ryto iki vakaro – greičiau tai priemonė, skirta kasdieniniam naudojimui. Tačiau aš esu patenkinta ir ačiū Bourjois už dar kelias ramybės valandas!

Rašyti komentarą

© vinilina