Favorite Youtubers #2

2014 m. rugsėjo 28 d., sekmadienis

https://www.youtube.com/channel/UC-RX7Rb0D8xmWGWIwL8kvmQ

https://www.youtube.com/channel/UCdEIS0yrfYTjOSCZ_rEdU7g

https://www.youtube.com/channel/UCS-MXJHHsErj2EcGUVCIo8A

https://www.youtube.com/user/zoella280390/featured

https://www.youtube.com/channel/UCDO89DCjRd7tt5-yLmRUXKg


EN: I already wrote about my favorite youtubers once (click here) but since then I've came across another 5 British gals that I liked a lot. And, of course, I had to talk about them with you.

1. Amelia Liana - a very charismatic woman with her own, unique sense of humor, which she shares with everyone. If you know the hashtag #FeelingSpendy, then you really have to know Amelia...

2. HelloOctoberXO - Suzie seems to be one of the kindest and nicest youtubers of all. After you watch one of her videos you just want to grab a cup of tea and cozy sit back and watch another ten. Suzie's love for beauty, style and life somehow leaves you gripped.

3. ICovetThee - that's Alix, who reminds me a lot of Suzie. She is also quiet and calm but still draws you into her world by being feminine, self-confident and always wearing a bright lipstick.

4. Zoella - how can someone not know her? Maybe she's more famous for doing vlogs or collaboration videos with other youtubers but this gal has also got plenty to say about beauty world. Especially after launching her beauty range...

5. Lily Pebbles - more exotic and unusual looking beauty guru (I'm not sure but I think Lily's roots aren't entirely British), who yet again charms you with her relaxed, calm, honest but nevertheless objective opinions.

And what are your favorite gurus? I would really like to hear about them! By the way, you can go to any of these youtubers websites by clicking on the pictures.


LT: Kartą jau pasakojau apie mėgstamiausias beauty guru, kurių sąrašą pateikiau štai čia . Nuo to laiko susižavėjau dar 5 britėmis merginomis, tad pagalvojau, kad būtų visai neblogai su jomis supažindinti ir savo skaitytojus.

1. Amelia Liana - labai savotiška ir charizmatiška mergina, žvelgianti į daugelį dalykų su humoru ir užkrečianti juo savo žiūrovus. Jei žinote hashtag'ą #FeelingSpendy, tuomet tikrai žinosite ir Amelia...

2. HelloOctoberXO - Suzie man tikrai atrodo viena mieliausių ir švelniausių youtuber'ių, o kai pažiūri vieną video, norisi užsikaisti arbatos puodelį, jaukiai susirangyti ir pažiūrėti dar dešimt. Jos meilė grožiui, stiliui ir gyvenimui tiesiog negali palikti abejingų.

3. ICovetThee - tai Alix, šiek tiek panaši į Suzie, nes taip pat yra gana tyli ir rami, tačiau traukianti savo spinduliuojamu moteriškumu, pasitikėjimu savimi ir, žinoma, visada ryškiomis lūpomis.

4. Zoella - turbūt tikrai sunku rasti žmogų, negirdėjusį apie šią panelę. Galbūt ji labiau garsėja savo vlog'ais ir įvairiais bendrais video su kitais youtuber'iais, bet tikrai turi ką pasakyti ir apie grožio pasaulį, netgi labai nemažai. Tuolab, kad neseniai išleido savo asmeninę įvairių grožio priemonių liniją...

5. Lily Pebbles - tamsesnio ir šiek tiek egzotiškesnio (nesu įsitikinusi, bet Lily, berods, nėra gryna britė) gymio bei grožio mergina, kuri vėlgi keri savo paprastumu, nuoširdumu ir sklindančia ramybe, turi savo drąsią nuomonę ir nebijo visko vertinti objektyviai.

Tai tiek šiandienai, o jei turite savo mėgstamų grožio guru, tikrai norėčiau išgirsti! Beje, į kiekvienos iš šių merginų YT puslapius galite patekti paspaudę ant paveikslėlio.

5 komentarai

 1. Mano sąrašas identiškas :) Dar pridėčiau ViviannaDoesMakeup, TalkBeckyTalk ir CutiePieMarzia. Plius merginas, kurias minėjai praeitame įraše:) Aišku, pati mėgstamiausia - Lisa Eldridge (be konkurencijos) :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ir Sharon Farrell! Jau vien dėl paperkančio natūralumo :)
   Uoj, ta priklausomybė nuo YouTube :D

   Panaikinti
  2. Aha, Vivianna ir Becky žinau, bet kažkaip hm, nežinau, nepatraukė jos manęs, nors bandžiau žiūrėti... :D Bet apie Sharon ir CutiePietMarzia nesu girdėjusi, tai reikės užmest akį. ;)
   Ir o taaaip, ta maloni priklausomybė! :D

   Panaikinti
  3. Taaaip, galiu įsivaizduoti, jog jos ne visiems patiktų :D Aš ir pati jas pamėgau su laiku :)

   Karima McKimmie taip pat verta paminėjimo - ji turi palyginus mažiau video, tačiau daro labai gražius, neperkrautus tutorial'us

   Panaikinti
 2. i love i covet thee and hello october! had a catch up with their videos earlier on today

  from helen at thelovecatsinc.com // new blog sale

  AtsakytiPanaikinti

© vinilina. Design by FCD.