Fall? Haven't heard

2014 m. rugsėjo 23 d., antradienis


EN: It seems, that Bourjois casted a spell on me. Maybe it's the fact that this brand belongs to Chanel, or maybe because its quality is a lot better than usual drugstore brands but I just keep getting back. I also wasn't disappointed by Bourjois Effect 3D Max 8h Lipgloss. Firstly, can we just adore the packaging? You have to admit that it's a bit different from standard gloss tubes. My shade is no. 13, which is a light and soft peach and reminds me of summer. Surprisingly, as for a lipgloss, this product has really good pigmentation and the color turns out quite intense. The consistency is thick and sticky (although, I had much stickier glosses) and maybe that affects lasting power. The promise of 8 hours is exaggerated but nevertheless the lipgloss stays on your lips for about 5 hours and that's pretty damn good, I should say. Even after 5 hours it somehow fades very nicely and still leaves lips with a touch of peach color. All in all, another point to fabulous Bourjois products! I can't wait to try something new.


LT: Atrodo, kad Bourjois mane pastaruoju metu tikrai pakerėjo. Galbūt ne veltui ši firma priklauso Chanel, o kokybe dažnai lenkia kitus drugstore ženklus. Neteko nusivilti ir Bourjois Effect 3D Max 8h Lipgloss. Aišku, kaip visada, pirmiausia akį traukia pakuotė - ji tikrai šiek tiek nestandartinė. Mano atspalvis yra nr. 13, o tai lengva ir neįpareigojanti persikinė, kuri gerokai primena vasarą. Savo nustebimui įsitikinau, kad kaip lūpų blizgiui, priemonė tikrai pigmentuota, spalva matosi ryški, o ne vos vos, kaip būna su dauguma blizgių. Konsistencija ganėtinai klampi ir lipni, tačiau pakenčiama (esu turėjusi ir lipnesnių blizgių), galbūt tai daro įtakos ir laikymuisi. 8h pažadas - šiek tiek iš piršto laužtas, tačiau vėlgi produktas laikosi kur kas ilgiau nei esu įpratusi: apie 5h. Net ir po to spalva blunka gražiai ir šioks toks efektas išlieka dar kuriam laikui. Žodžiu, šis blizgis tikrai mane nustebino gerąja prasme ir nekantrauju grįžti prie Bourjois stendo!

1 komentaras

  1. Tai jau taip, Bourjois jau kuris laikas yra vienas mėgstamiausių prekės ženklų:) Blizgesio, gaila, dar neteko mėginti, bet kažkaip tikiu, kad puikus:)

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina. Design by FCD.