Maybelline Master Precise akių apvadas

2014 m. rugpjūčio 21 d., ketvirtadienis


Kai pamačiau šį įrašą tumblr, net nusijuokiau garsiai. Juk tiesa, negi ne? Linija virš akių tikrai gali pavirsti į vieną sunkiausių žingsnių darantis makiažą, ir, manau, nei viena neprieštarautumėme, kad viskas būtų šiek tiek paprasčiau. Yra keli akių apvadų tipai, bet dažniausi – geliniai indeliuose ir vadinami markerio tipo, o pastaraisiais, beje, naudotis lengviausia.

Šiandien norėčiau pristatyti Maybelline NY Master Precise Liquid Liner. Įpakavimas paprastas, bet gražus, apvado galiukas pakankamai smailas, tad liniją brėžti gana paprasta. Aišku, kuo daugiau praktikuojiesi, tuo lengviau darosi. Dabar man procesas užtrunka ne daugiau negu porą minučių ir viskas dėka šio produkto.

Laiko apie 6-7h, vėliau pradeda palikinėti juodus antspaudus ant viršutinės vokų dalies. Laikymasis trumpesnis negu gelinio apvado (kurį dažniausiai reikia gramdyti), tačiau negalime turėti pasaulyje visko iš karto, ar ne? Vienas tikrai užknisantis minusas, kurį radau, tai nepakankamai intensyvi juoda spalva. Kartais jaučiuosi, lyg turėčiau dar kartą pereiti per liniją ir padengti ją antru sluoksniu, kad spalva būtų sodresnė. Tačiau viską susimavus produktas atitinka kainos ir kokybės santykį – nėra tobulas, tačiau ir kainuoja ne itin daug.

3 komentarai

 1. Man aplamai dažytis su laineriu, tai nežinau, kažkoks kosmosas, misija neįmanoma. Mano ranka niekaip negali įvaldyti šio meno.
  http://dressingtablenotes.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nieko, su praktika viskas ateina. ;) Arba bandyk su juodais/rudais šešėliais iš pradžių ir kirstu šepetėliu, dažnai būna lengviau šitaip.

   Panaikinti
 2. Prajuokino paveikslėlis :D Bet pritariu, man tai taip pat begalo sudėtinags dalykas :) Puikus pranešimas!
  www.glowingwish.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti

© vinilina