Revlon Colorstay pudra

2014 m. rugpjūčio 23 d., šeštadienis


Ne paslaptis, kad mano aliejaus fabrikas... atsiprašau, t.y. veido oda daugiausiai vargsta ieškodama tobulos kreminės pudros ir šie ieškojimai mane išsunkia labiau nei bet kokių kitų kosmetinių priemonių. Peržiūrėjusi daugybę video ir perskaičiusi šūsnį straipsnių radau kelis patrauklius ilgai išliekančius ir stipraus maskavimo variantus, tačiau, nuėjusi į parduotuves daugumą atmečiau dėl apgailėtino atspalvių pasirinkimo. Galiausiai apsistojau ties žymiąja Revlon Colorstay for Combo/Oily Skin 110 Ivory, kuri dažnai vadinama Estée Lauder Double Wear analogu. Spalvą rinkausi iš swatch'ų ir pasiėmiau patį šviesiausią. Nepasakyčiau, kad prašoviau, žiemą būnu išbalusi kaip statulos, išskaptuotos iš alebastro, tačiau ši spalva turi vadinamą rausvą atspalvį, o mano oda yra grynai gelsvo. Tad kitą kartą (o subaigusi tikrai pirksiu dar kartą), manau, rinksiuos 150 Buff. Apskritai pastebėjau, kad pudrų su rausvu atspalviu žymiai daugiau nei su gelsvu...

Džiaugiuosi Revlon įpakavimu, visada mėgau stiklinius ir svorį turinčius daiktus, nors jie ir, savaime aišku, sunkūs. Taip pat pirmą kartą teko susidurti su pudra be dozatoriaus, tad reikėjo laiko, kol išmokau išsikrapštyti tinkamą produkto kiekį. Konsistencija tikrai tiršta ir klampi, labai stipraus maskavimo. Jei pudros šiek tiek lieka ant rankos, tuomet dažniausiai ją sunaudoju dar ir paakių ar probleminių vietų maskavimui, ji dažnai atstoja maskuoklį. Nuoširdžiai sakau, kad padauginus situacija gali pavirsti į tragišką, ir galėsite eiti ne į viešumą, o į spektaklį vaidinti su pudros kauke... Bet atsargiai dirbant galima pasiekti labai gražų, natūralų ir veik tobulą rezultatą. Na, dabar geriausia dalis – laikymosi laikas, kuris man asmeniškai yra apie 8h ir tai – protu nesuvokiamas skaičius. Niekas taip ilgai nesilaiko ant mano veido, o kartu su naujuoju ir jau pamiltu makiažo pagrindu (taip, tai užuomina į naują apžvalgą:) galiu išvaikščioti ir iki 11h. Vis dar negaliu atsikratyti įpročio kas porą valandų užmesti akį į savo veidą, nors puikiai žinau, kad tam dabar nebėra reikalo, net ir per didžiausius karščius.

Ar kartočiau šį produktą? Taip, taip, taip ir dar kartą taip! Tai buvo meilė iš pirmo potepio. Įsigyti galima www.fragrancedirect.co.uk bei www.topbeauty.lt. Aš mokėjau apie 35lt.

3 komentarai

 1. Oo, mėgstu Colorstay. Tik man net Buff per plauką per šviesus, nors žiemos metu sueina. Labai pritariu, jog pudra gali atrodyti kaip kaukė, tačiau atsargiai dengiant gaunamas puikus ir ilgai išliekantis rezultatas. Kažką panašaus tiesiog būtina turėti savo kosmetinėje! Gal ir ne kasdieniam naudojimui, bet progoms, tai tikrai :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O man net Ivory žiemos metu kaip tik, bet vat Buff labiau tiktų dėl to gelsvo atspalvio, bent jau taip iš swatch'ų spėju. ;) Ir taaaip, kosmetinėje tokia pudra tikrai praverčia!

   Panaikinti
  2. Taip, Buff turi gelsvą atspalvį, dėl to ir rinkausi :)

   Panaikinti

© vinilina