My Holy Grail

2014 m. rugpjūčio 23 d., šeštadienis


EN: It's not a secret that my oil fabric... sorry, I mean my skin, faces a lot of problems when it comes to foundations. After watching a bunch of videos and reading even more articles I found a few options that are long-lasting and have high coverage and they might have worked if it wasn't for the poor selection of shades... So, finally I chose the famous Revlon Colorstay for Oily/Combo Skin in no. 110 Ivory, which is known to be a dupe for Esttée Lauder's Double Wear. I had to buy this foundation online, so I chose the color by looking into swatches. I took the lightest shade there is and I can't say that I missed (in winter I'm as pale as a statue from alabaster), but this shade has a pink undertone and mine's are purely yellow. I think I'll go with 150 Buff next, it should suite me better. Did you noticed that there are so many foundations with pink undertones, but not so much with yellow?..

Anyway, I'm really enjoying the Revlon packaging, 'cause I love glass and things from it, which always feel so nicely heavy when holding. Also, it was the first time I owned a foundation without a pump and it took me a while until I learned how to get the right amount of product and not too much. The consistency is heavy and thick, very high coverage. If there are any foundation left on the back of my hand after I applied it on the face, I usually use it as a concealer for my under eyes and any problematic areas. It's like a 2in1 product, right? It's very important not to apply to much, because you can look like wearing a mask and that's not a look to show in streets, darling, you can just go straight away to the theater... Of course, if you work gently and slowly, the skin can look natural, flawless and perfect in every way. And now, the best part - long-lasting power. For me this foundation lasts about 8h and that is an insane amount of time, 'cause nothing stays that long on my face. And if I apply my new beloved primer (yes, that's a hint for an upcoming post:), the time increases to even 11 hours! I mean, that's unbelievable, is it? I still can't get rid of the habit to look into a mirror every few hours just to check the oil control. But now I know, that there's no need for that even on the hottest days.

Would I buy Revlon Colorstay again? Yes, yes, yes and definitely yes!


LT: Ne paslaptis, kad mano aliejaus fabrikas... atsiprašau, t.y. veido oda daugiausiai vargsta ieškodama tobulos kreminės pudros ir šie ieškojimai mane išsunkia labiau nei bet kokių kitų kosmetinių priemonių. Peržiūrėjusi daugybę video ir perskaičiusi šūsnį straipsnių radau kelis patrauklius ilgai išliekančius ir stipraus maskavimo variantus, tačiau, nuėjusi į parduotuves daugumą atmečiau dėl apgailėtino atspalvių pasirinkimo. Galiausiai apsistojau ties žymiąja Revlon Colorstay for Combo/Oily Skin 110 Ivory, kuri dažnai vadinama Estée Lauder Double Wear analogu. Spalvą rinkausi iš swatch'ų ir pasiėmiau patį šviesiausią. Nepasakyčiau, kad prašoviau, žiemą būnu išbalusi kaip statulos, išskaptuotos iš alebastro, tačiau ši spalva turi vadinamą rausvą undertone, o mano oda yra grynai gelsvo. Tad kitą kartą (o subaigusi tikrai pirksiu dar kartą), manau, rinksiuos 150 Buff. Apskritai pastebėjau, kad pudrų su rausvu undertone žymiai daugiau nei su gelsvu...

Džiaugiuosi Revlon įpakavimu, visada mėgau stiklinius ir svorį turinčius daiktus, nors jie ir, savaime aišku, sunkūs. Taip pat pirmą kartą teko susidurti su pudra be dozatoriaus, tad reikėjo laiko, kol išmokau išsikrapštyti tinkamą produkto kiekį. Konsistencija tikrai tiršta ir klampi, labai stipraus maskavimo. Jei pudros šiek tiek lieka ant rankos, tuomet dažniausiai ją sunaudoju dar ir paakių ar probleminių vietų maskavimui, ji dažnai atstoja maskuoklį. Nuoširdžiai sakau, kad padauginus situacija gali pavirsti į tragišką, ir galėsite eiti ne į viešumą, o į spektaklį vaidinti su pudros kauke... Bet atsargiai dirbant galima pasiekti labai gražų, natūralų ir veik tobulą rezultatą. Na, dabar geriausia dalis - laikymosi laikas, kuris man asmeniškai yra apie 8h ir tai - protu nesuvokiamas skaičius. Niekas taip ilgai nesilaiko ant mano veido, o kartu su naujuoju ir jau pamiltu makiažo pagrindu (t.y. primer'iu, ir taip, tai užuomina į naują apžvalgą:) galiu išvaikščioti ir iki 11h. Vis dar negaliu atsikratyti įpročio kas porą valandų užmesti akį į savo veidą, nors puikiai žinau, kad tam dabar nebėra reikalo, net ir per didžiausius karščius.

Ar kartočiau šį produktą? Taip, taip, taip ir dar kartą taip! Tai buvo meilė iš pirmo potepio. Įsigyti galima www.fragrancedirect.co.uk bei www.topbeauty.lt. Aš mokėjau apie 35lt.

3 komentarai

 1. Oo, mėgstu Colorstay. Tik man net Buff per plauką per šviesus, nors žiemos metu sueina. Labai pritariu, jog pudra gali atrodyti kaip kaukė, tačiau atsargiai dengiant gaunamas puikus ir ilgai išliekantis rezultatas. Kažką panašaus tiesiog būtina turėti savo kosmetinėje! Gal ir ne kasdieniam naudojimui, bet progoms, tai tikrai :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O man net Ivory žiemos metu kaip tik, bet vat Buff labiau tiktų dėl to gelsvo atspalvio, bent jau taip iš swatch'ų spėju. ;) Ir taaaip, kosmetinėje tokia pudra tikrai praverčia!

   Panaikinti
  2. Taip, Buff turi gelsvą atspalvį, dėl to ir rinkausi :)

   Panaikinti

© vinilina. Design by FCD.