Atgal į mokyklą

2014 m. rugpjūčio 31 d., sekmadienis


Kad ir kaip nemėgčiau mokyklos, dėl vieno dalyko jos laukiu – taip, dėl naujų daiktų pirkimo. Sakykit ką norit, bet geras jausmas, kai ateini ir paskęsti tarp kanceliarinių prekių gausos. Deja, abitūrai kaip ir nieko labai nebereikia, nes daug ką esu prikaupusi per pastaruosius 11 metų. Vis dėlto, kai ką nusipirkti teko – rašiklių, sąsiuvinių... Kalbant apie sąsiuvinius, tai nuo 8 klasės turiu tradiciją pati juos dekoruoti darydama koliažus iš iškarpų iš mados žurnalų. Tai visai smagus būdas laukti rugsėjo, vaizdingai pradėti naujus metus, o ir, neslėpsiu, kai prasideda pamokos, visi pirmiausiai puola apžiūrinėti mano kūrinių. Na, o kaip jūs ruošiatės rugsėjo pirmai – mokyklai, studijoms, darbui? :)

2 komentarai

  1. Koliažai atrodo gražiai :) Kažkada ir aš mėgdavau panašiai dekoruoti, kur kas fainiau būdavo rašyti į tokius sąsiuvinius.

    Dabar susimąsčiau, jog nuo pat studijų universitete pradžios rugsėjui nesiruošiu niekaip :D Kol buvau mokykloje pasirūpindavau naujais užrašais, tušinukais ir t.t. O dabar pasiimi kompiuterį ir į paskaitas - patogiau:)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Aha, visai kitoks jausmas, kai rašai į gražius sąsiuvinius.

    Tai taip, aišku, kompiuteris kur kas patogiau, aš ir jau nekantrauju rinktis nuosavą pasibaigus metams. ;)

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina