Nauji pirkiniai

2014 m. liepos 30 d., trečiadienis

magazine VOGUE ITALIA
earings OVS
makeup products KIKO
shirts ONLY & H&M
skirt VERO MODA / shorts MUSTANG
blouse ONLY
scarf MANGO

Sveiki, mano vardas Vasarė ir esu priklausoma nuo apsipirkinėjimo. *kostelėjimas* Ne, iš tiesų situacija nėra tokia bloga, bet jei galėčiau ir turėčiau pakankamai pinigų, parduotuves siaubčiau turbūt kasdien... Kad ir kaip ten bebūtų, važiuojant namo iš Italijos (ir pačioje Italijoje) nelauktai pasitaikė keli prekybos centrai, tad buvo būtina sustoti. *antras kostelėjimas* Neskaitant itališko Vogue, kurį dabar bandau iššifruoti pasidėjusi šalia žodyną, užtikau ir vieną iš didžiausių itališkos kosmetikos gamintojų - KIKO. Visi žinome, ką tai reiškia - artėjančias apžvalgas! Taip pat stengiausi neleisti vasarai pabėgti įsigydama kelis drabužius ištikusiems karščiams, bet turiu pripažinti, kad vis dėlto skausmingai artinasi ruduo. Nors, negaliu sakyti, kad mane nuliūdino nauji marškiniai ir lengvas šalikėlis, tinkantis praktiškai visur... 

P.S. Gal kas nors turi patarimų, kaip fotografuoti drabužius? Nesugalvoju nieko geriau, bet būdama perfekcionistė nuotraukomis vis tiek nesu patenkinta.

2 komentarai

  1. tikrai gerai pateiktos nuotraukos (*thumbs up*), bet kitokios pateikimo idėjos tai, kad ant pakabos pakabinus, arba ant vienspalvio pagrindo ištiestum ir iš viršaus fotografuotum :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. O, KIKO apžvalgos tai tikrai lauksiu! ir su nekantrumu :)

    Kosmetikos užrašai

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina. Design by FCD.