NYX maskuoklis indelyje

2014 m. birželio 28 d., šeštadienis


Visos žinome jausmą, kai po bemiegės nakties atsibundame su juodomis duobėmis po akimis arba ne laiku iššokusiu spuogu matomiausioje vietoje (mano atveju jų paprastai būna bent penki). Aišku, tada mūsų geriausiu draugu tampa maskuoklis. Šiandien norėčiau plačiau pakalbėti apie NYX Concealer In a Jar

Jau esu išbandžiusi vieną iš dviejų Lietuvoje siūlomų NYX concealer'ių, bet šis man patiko labiau. Konsistencija kur kas tirštesnė, kreminė, tačiau lengvai dengiasi ir susilieja su oda. Maskuoja gerai, ypač juodus ratilus, tačiau spuogelių raudonumas vis dėlto gali prasimušti, nebent turėtumėte laiko truputį pasėdėti ir padaryti vadinamą pinpoint concealing ir tepti kelis sluoksnius.

Apskritai kalbant patarčiau investuoti į brangesnį maskuokli, nes tikiu, kad tai yra produktai, kurie gali suteikti maksimalų efektą per minimalų laiką. Tačiau jei norite pigesnės alternatyvos ir galite sau leisti pasiterlioti porą minučių ilgiau nei norėtųsi, šis maskuoklis – tikrai neblogas.

1 komentaras

  1. Girdėjau, jog šis panašus į MAC Studio Finish Concealer ir tinkamesnis ne paakiams, o veido odos problemoms maskuoti. Nors jei nesubėga į linijas, matyt jokio skirtumo:) Jau kuris laikas smalsu išmėginti, - dėkui už apžvalgą :)

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina