OOTD: Mėlyni Džinsai, Balti Marškiniai

2014 m. birželio 26 d., ketvirtadienis

shirt&blouse SECONDHAND / jeans LINDEX / shoes LORENZO / bracelet FROM POLAND

Labas vakaras visiems! Paseksiu jums tradicinę blogerių pasakėlę, kaip aš atsiprašau, kad taip ilgai nerašiau ir pataupysiu pasiteisinimus tiesiog pasakydama, kad mane užklupo vasarinis tingulys (nors, tiesą pasakius, jis tęsiasi visus metus).
O dabar prie svarbesnių reikalų. Kaip matote, šis įrašas šiek tiek kitoks, su keliomis mano asmeninėmis nuotraukomis. Nors pagrindinė tinklaraščio ašis vis dar yra kosmetika, pagalvojau, kad paįvairinsiu jį įvairiomis "Dienos įvaizdis" tipo nuotraukomis, kai ištaikysiu progą.. Nelaikau savęs kažkokia stiliaus ikona ar panašiai, tačiau kartais susilaukiu pagyrų, kad gražiai atrodau ir rengiuosi, kad žmonėms patinka mano stilius. Tad pagalvojau, kodėl gi ne.

Ir dar vienas dalykas, kurį pražiopsojau - mano blog'as birželio pradžioje sulaukė pirmųjų metukų! Gimtadienio proga pažadu jam skirti daugiau laiko (ai, nežiūrėkit rimtai į mano pažadus, kai dvylikta klasė ant nosies). Matau prisijungusius 11 žmonių ir esu labai jiems dėkinga už mano blevyzgų skaitymą. Palyginus su kitų milijoninėmis auditorijomis tas skaičiukas 11 atrodo beveik apgailėtinai, bet žinokite, kad kiekvienas skaitytojas man yra labai brangus ir suteikia džiaugsmo manajai širdutei. Ačiū!

3 komentarai

  1. AČIŪ DIEVUI PAGALIAU GRĮŽAI! Taip laukiau tavo naujų postų! :D

    AtsakytiPanaikinti
  2. Oi, na kaip smagu baisingai kai tavęs pasiilgsta. :D

    AtsakytiPanaikinti
  3. Sveikinu su blogo gimtadieniu :) o stiliukas tikrai gražus, man ypač patinka batai!

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina. Design by FCD.