Sleek šešėlių paletė

2014 m. balandžio 27 d., sekmadienis

O naujienos tikrai ypatingos! Nors ir ne visa produkcija, nors ir internetu, bet pagaliau Sleek kosmetika atkeliavo ir į Lietuvą. Žinoma, kaip gi neįsigijus poros daiktų... Šiandien pristatau Sleek šešėlių paletę Oh So Special.

Ilgai abejojau tarp šios ir Au Naturele, bet galų gale nugalėjo ši, kadangi panašią alternatyvą Au Naturele turiu savo NYX paletę. Norėjosi šiek tiek daugiau spalvotų spalvų (paplokime už originalų ir nesuprantamą išsireiškimą), o ne tik įprastų neutralių, o taip pat ir blizgesio, ne tik matiškumo (taip, esu totaliai pasinešusi ant blizgančių šešėlių). Ir paletė pilnai išpildė mano lūkesčius. Spalvos pakankamai gerai pigmentuotos, nemiltiškos. Tik blizgančios spalvos šiek tiek byra, bet tai greičiau blizgučiai, o ne pats šešėlis. Gražiai dengiasi, lengvai retušuojasi, išlieka vidutiniškai (deja, trumpiau už mano minėtosios NYX paletės spalvas). Paletės spalvos gerai parinktos, yra 6 blizgios ir 6 matinės, kelios viso voko padengimui, kelios voko raukšlės (nežinau net kaip išsireiškus lietuviškai) gilinimui, taip pat antakio linkio ir vidinio akies kampučio akcentavimui. Vienintelė spalva, su kuria nežinau ką daryti yra Glitz, bet dar viliuosi ką nors sugalvoti, na, o mano mėgstamiausios – Organza, Ribbon, Gift Basket ir Boxed. Taip pat galiu pagirti spalvą Noir, kuri yra tikrai gerai pigmentuota juoda ir kurią naudoju kaip liner'į. Žodžiu, nežinau net ką pridurti, paletė tikrai puiki ir neveltui Sleek garsėja savo šešėliais!

2 komentarai

  1. Oi, pavydžiu šio pirkinio, "Sleek" paletė (tiesa, kita) jau ir mano pirkinių sąraše, tikrai labai kokybiška kosmetika :) o šios paletės spalvos irgi žavios, ypač rožinė ir ta mėlynai pilka :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ooo, o kokia jūsų norima paletė? Aš dabar dar svajoju apie limituotą Garden of Eden, jaučiu kada nors prigriebsiu, tokia vasariška ji man. :D
    P.S. O jums pavydas dėl mini blush'ų paletės!

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina