Oh so special!

2014 m. balandžio 27 d., sekmadienis

EN: Some exciting news - finally we can get Sleek production in Lithuania! So, of course, I had to buy a few pieces... And today I want to present to you an eyeshadow palette called "Oh So Special".

At first I couldn't decide which palette was prettier - Oh So Special or Au Naturele. But I thought that I already have a similar nude palette to Au Naturele, which is my NYX palette (I wrote about it more here). So this time I wanted a more colorful set of eyeshadows and also a few glittery shades (yes, I am a total sucker for glitter). And this palette completely exceeded my expectations. The shades are highly pigmented and don't have any fallouts. Well, the glittery shades do but I think it's the glitter that fallout's, not the shadow itself. The application is nice and the shadows blend well. They don't last as long as my NYX eyeshadows but lasting power is quite good. There are 6 matte and 6 glittery shades, a few for the entire lid, a few for defining the crease/outer corner and a few to highlight the inner corner and the browbone. The one shade I don't know what to do with is Glitz but I hope I will figure out something soon. And my personal favorites are Organza, Ribbon, Gift Basket and Boxed. Also I can give a lot of credit to the color Noir which is a really highly pigmented black and I like to use it as a liner. Overall, the palette is really nice and I already have fallen in love with it. I can understand why Sleek is so famous for its eyeshadows!

LT: O naujienos tikrai ypatingos! Nors ir ne visa produkcija, nors ir internetu, bet pagaliau Sleek kosmetika atkeliavo ir į Lietuvą. Žinoma, kaip gi neįsigijus poros daiktų... Šiandien pristatau Sleek šešėlių paletę "Oh So Special".

Ilgai abejojau tarp šios ir "Au Naturele", bet galų gale nugalėjo ši, kadangi panašią alternatyvą Au Naturele turiu savo NYX paletę (apie kurią plačiau rašiau čia). Norėjosi šiek tiek daugiau spalvotų spalvų (paplokime už originalų ir nesuprantamą išsireiškimą), o ne tik įprastų neutralių, o taip pat ir blizgesio, ne tik matiškumo (taip, esu totaliai pasinešusi ant blizgančių šešėlių). Ir paletė pilnai išpildė mano lūkesčius. Spalvos pakankamai gerai pigmentuotos, nemiltiškos. Tik blizgančios spalvos šiek tiek byra, bet tai greičiau blizgučiai, o ne pats šešėlis. Gražiai dengiasi, lengvai retušuojasi, išlieka vidutiniškai (deja, trumpiau už mano minėtosios NYX paletės spalvas). Paletės spalvos gerai parinktos, yra 6 blizgios ir 6 matinės, kelios viso voko padengimui, kelios voko raukšlės (nežinau net kaip išsireiškus lietuviškai) gilinimui, taip pat antakio linkio ir vidinio akies kampučio akcentavimui. Vienintelė spalva, su kuria nežinau ką daryti yra Glitz, bet dar viliuosi ką nors sugalvoti, na, o mano mėgstamiausios - Organza, Ribbon, Gift Basket ir Boxed. Taip pat galiu pagirti spalvą Noir, kuri yra tikrai gerai pigmentuota juoda ir kurią naudoju kaip liner'į. Žodžiu, nežinau net ką pridurti, paletė tikrai puiki ir neveltui Sleek garsėja savo šešėliais!

2 komentarai

  1. Oi, pavydžiu šio pirkinio, "Sleek" paletė (tiesa, kita) jau ir mano pirkinių sąraše, tikrai labai kokybiška kosmetika :) o šios paletės spalvos irgi žavios, ypač rožinė ir ta mėlynai pilka :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ooo, o kokia jūsų norima paletė? Aš dabar dar svajoju apie limituotą Garden of Eden, jaučiu kada nors prigriebsiu, tokia vasariška ji man. :D
    P.S. O jums pavydas dėl mini blush'ų paletės!

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina. Design by FCD.