Bioderma Sebium serumas ir micelinis vanduo

2014 m. balandžio 10 d., ketvirtadienis


Bioderma – tai prancūzų firma, kurios produktai dažniausiai pardavinėjami vaistinėse. Kadangi Bioderma yra plačiai žinoma ir jos produkcija pastaruoju metu gauna tikrai daug dėmesio, nutariau išbandyti ir aš. Du produktai, kuriuos turiu yra Bioderma Sebium Serum ir Bioderma Sebium H20. Visa žalia linija yra skirta riebiai ir mišriai odai, o rožinė – jautriai, sausai ir normaliai. Na, o dabar plačiau aptarkime produktus.

Bioderma Sebium Serum – permatomas, gelio konsistencijos, šiek tiek lipnus serumas, kurį reikia tepti naktį ant visų spuogelių ir išbėrimų (bet ne viso veido). Iš pradžių buvau labai, labai sužavėta šiuo produktu. Nesu tikra koks jo veikimo principas, bet, o stebuklų stebuklai – po nakties spuogas dingdavo, o, jei nedingdavo, tai bent jau būdavo dvigubai mažesnis. Mano euforija tęsėsi mėnesį, kai oda buvo susitvarkiusi kaip niekada anksčiau, bet tada serumas nustojo veikti. Vis dar juo tepliojausi, bet nebemačiau skirtumo. Manau, kad mano oda tiesiog priprato, kad ir kaip būtų gaila... Taigi, iš esmės tai buvo pinigų išmetimas į balą, kadangi panašių gelio formos serumų galima rasti kiekvienoje kosmetika prekiaujančioje parduotuvėje. Ir jeigu poveikis tęsiasi tik mėnesį, tai neverta tiek mokėti už Bioderma produkciją kai galima gauti panašias alternatyvas dvigubai ar trigubai pigiau. Viską susumavus – iš pradžių serumas padarė labai didelį įspūdį, tačiau vėliau jo reitingai mano akyse krito tol, kol nukrito iki nulio.

Bioderma Sebium H2O – kitaip tariant, micelinis vanduo. Manau, tai pats žinomiausias Bioderma produktas ir jis man tikrai patiko. Labiau nei L'Oreal. Negaliu nusakyti tikslaus skirtumo, bet oda jaučiasi tarsi gaivesnė, švaresnė, na tiesiog toks smagus jausmas būna. Vandenėlis gerai nuvalo tiek veido, tiek akių makiažą, galima naudoti kaip toniką. Vienintelis minusas – jis dirgina mano akis. Tiesiog neįtikėtina, nes dar negirdėjau nei vieno žmogaus, kuris skųstųsi akių dirginimu dėl šio produkto kaltės, bet greičiausiai mano akys tikrai labai jautrios. Kad ir kaip ten bebūtų, nors produktas paprastas, bet tikrai ne prastas ir netgi labai vertas dėmesio. Rekomenduočiau išbandyti, kad patys pajaustumėt, koks malonumas juo valyti veidą!

2 komentarai

  1. Buvo įdomu paskaityti:) Dėl akių dirginimo, vaistininkė yra įspėjusi, kad žaliasis variantas gali alergizuoti akis ir esant ypač dideliam jautrumui, rekomenduojama naudoti Sensibio - raudoną butelį.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Tikrai? Geras, ačiū už informaciją, net nežinojau. ;) Esu girdėjusi, kad raudonasis H2O šiek tiek prasčiau valo akių makiažą, bet greičiausiai reikės pasiskolinti sensibio iš mamos (kuri irgi dievina šį vandenėlį) ir lėkt pabandyt... ;)

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina