Maybelline BB kremai

2014 m. kovo 1 d., šeštadienis


Pasijuoksiu ir pabadysiu į save pirštais prisimindama kadaise sakytus žodžius: niekada niekada nesitepsiu pudros. Buvau taip prigąsdinta merginų, kurių veido ir kaklo spalva skyrėsi kaip pienas nuo šokolado, kad į pudrų pusę prisiekiau net nežiūrėti. Viskas pasikeitė kai gavau prie Panelės žurnalo prisegtą Maybelline NY Dream Fresh BB Cream mėginėlį. Aišku, BB kremas ir kreminė pudra labai skiriasi, tačiau anuomet nieko apie tai neišmaniau. Neišmaniau ir apie dengimą, maskavimą, odos tipus, tad pamačiusi, kad šis dalykėlis apmažino veido raudonį ir nepaliko kardinalaus skirtumo tarp veido ir kaklo (kas atrodė neįtikėtina), nuskubėjau jo nusipirkti. Taigi, taip pamažu prasidėjo mano pažintis su kosmetikos pasauliu. Na, o neseniai įsigijusi ir naująjį Dream Pure BB Cream, nusprendžiau juos palyginti.

Kaip matote, visų pirma skiriasi spalva. Vis dėlto, kai juos įtrini į odą, spalvos visiškai susilygina, nors iš pradžių taip ir neatrodo, o Dream Fresh spalva light išvis gąsdina. Deja, abu produktai turi tą nepageidautiną oranžinį atspalvį, nors nuotraukoje ir nesimato. 


Nepaisant spalvos, abu maloniai jaučiasi ant odos, ne taip kaip, pvz Garnier, L'Oreal ar Rimmel BB kremai. Žinau, kad daugeliui žmonių jie patinka, bet aš asmeniškai jaučiuosi lyg tepčiau kažkokį riebalą ant odos... Plačiau apie Dream Fresh – tinka labiau sausiaodėms, nes intensyviai drėkina odą ir palieka vadinamą švytintį, gaivios odos efektą. Maskuoja labai labai minimaliai, tik suvienodina odos spalvą, pati konsistencija labai skysta ir turi kremo nuo saulės kvapą. Riebiaodėms nerekomenduočiau jokiu būdu, man net užfiksavus blizgesys išlenda po valandos. Dream Pure – konsistencija jau gerokai tirštesnė, maskuoja daugiau (bet vis vien lengvai), palieka matinį efektą ir tokį palaiko daug ilgiau nei Dream Fresh. Kvapas malonus, produktas skirtas  riebiai odai.

Apskritai abu produktus tikrai labai rekomenduočiau atsižvelgiant į odos tipą. Vienintelis minusas, kaip ir minėjau, oranžinis tonas. Tačiau, manau, jeigu esate truputį rudesnė nei statistinė lietuvaitė arba planuojate pirkti produktą vasarai, prasidėjus saulės vonių sezonui, tuomet viskas turėtų būti idealu. Kol kas dar neradau geresnių BB kremų už šiuos!

2 komentarai

  1. O, kaip keistai, man tai kaip tik Dream Pure atrodo tamsesnis (ant rankos nebandžiau, tik ant veido, bet tikrai su juo atrodau labiau įdegus, nei su Dream Fresh)! O šiaip labai puiki apžvalga, nes tikrai ne kartą kilo klausimas, kuo šie produktai skiriasi, o paklausus pardavėjų Droge, šios sakė, kad vienintelis skirtumas tai, jog Dream Pure dar ir gydo spuogelius. Išbandžiusi pastebėjau, kad tikrai tai nėra vienintelis skirtumas, tad smagu pagaliau rasti šiuos produktus palygintus :)

    http://tunusipelnei.blogspot.com/

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina