Medetkų Tinktūra ir Ricinos Aliejus

2014 m. vasario 1 d., šeštadienisDažnai perkame įvairius brangius gelius, serumus, kremus, aliejus, bet kartais gyvenimas parodo, kad paprasti, stebuklingi daiktai yra paprasčiausioje vaistinėje už kampo už kelis litus...


Medetkų tinktūra - arba kitaip, Šventasis Gralis. Niekas, prisiekiu, niekas nėra taip stipriai padėjęs mano spuogams kaip šis dalykėlis. Atradau jį iškart po neseniai buvusio šventinio šokolado apsirijimo (visi žinome, ką tai reiškia...) ir jau po pirmos dienos buvo matyti milžiniškas skirtumas. Net aplinkiniai pastebėjo, kad mano odos būklė pagerėjo! Produkto 40ml naudojasi gana greitai, bet kaina nesiekia 5lt, tad kokybės ir kainos santykis yra neįtikėtinai palankus. Tiesa, teks kęsti baisiai nemalonų kvapą ir jausmą, kai atrodo, kad tinktūroje esantis etanolis įsiskverbia į kiekvieną tavo ląstelę, bet rezultatas to vertas. Aš produktą naudoju po makiažo nuvalymo vakarais, turbūt galima būtų sakyti, kad jis lyg ir atlieka toniko funkciją.

Ricinos aliejus - vienas iš naudingiausių ir funkcionaliausių aliejų. Konkrečiai jį būtų galima pritaikyti: 1) plaukų stiprinimui, švelnumo ir glotnumo suteikimui. Atskirai jo tam nenaudoju, tačiau šio aliejaus yra mano plaukų aliejuko sudėtyje ir, manau, jis tikrai prisideda prie puikios mano ševeliūros išvaizdos; 2) blakstienų stiprinimui, 3) nagų stiprinimui bei odelių pamaitinimui. Aš šį produktą naudoju būtent pastarajam reikalui. Genų dėka turiu gana silpnus, linkusius sluoksniuotis, skilinėti ir lūžinėti nagus. Norint pasiekti gerą rezultatą greičiausiai turėčiau aliejų naudoti bent jau mėnesį kasdien, bet ilgiausiai be tarpų esu ištvėrusi dvi savaites (žinau, baisi tinginė...). Ir tai galiu pasakyti, kad pastebėjau teigiamų pokyčių. Nagai netapo visiškai sveiki, tačiau tikrai truputį sutvirtėjo ir būklė pagerėjo. Kaip sakiau, reikia tik turėti kantrybės... Na, o kas lieka ant pirštų po įmasažavimo, dažniausiai patrinu blakstienas ir šios taipogi tapo tikrai gerokai tankesnės ir iškrenta labai labai retai.

Rašyti komentarą

© vinilina. Design by FCD.