Pigiau – geriau? Essence ir Catrice priemonių apžvalgos

2014 m. vasario 22 d., šeštadienis

Prisimenu, kad pati pirma mano kosmetikos priemonė (tušas) buvo iš Essence, o vėliau įsigijau kelis produktus iš Catrice. Dabar nustojau iš ten pirkti, nes nebelabai tenkina kokybė, žaidimas su hit or miss produktais... Vis dėlto tai visai neblogos firmos, jei spaudžia biudžetas, tad kol dar turiu kelis produktų likučius, kurių galas visai arti, nusprendžiau pasidalinti produktais, kuriuos rekomenduoju ir pro kuriuos geriau praeiti.

Essence

 1. Essence Liquid Liner – spalva yra tikrai intensyvi juoda, lengva naudotis ir brėžti liniją, greitai džiūsta, nepalieka atspaudų ant vokų ir, spėju, dėl vandeniui atsparios formulės net ant mano riebių vokų išsilaiko 8-10h (jei tik neliečiu akių). TAIP!
 2. Essence Long Lasting Eye Pencil – nerekomenduoju naudoti waterline'joje, nes neišlieka net pusvalandžio, tačiau naudojant ant vokų brėžiasi minkštai ir gražiai, išsilaiko ~5h, platus spalvų koloritas, nereikia drožti. TAIP!
 3. Essence XXXL Shine Lipgloss – turbūt patys geriausi, kalbant apie kainos ir kokybės santykį. Savąją spalvą jau baigiu visiškai išnaudoti. Gerai pigmentuoti, išsilaiko ~3h, produkto daug, graži ir patogi pakuotė, patogus aplikatorius. TAIP!
 4. Essence Tint It! - dar vienas blizgis, kurio jau nebėra prekyboje, bet jei rasit likučių – griebkit! Apskritai, iš visos Essence produkcijos turbūt labiausiai rekomenduočiau lūpų priemones. TAIP!
 5. Essence Lash&Brow Gel – nieko blogo, bet nieko ir gero. Pagrindinės savo funkcijos – sulaikyti antakių plaukelius vietoje, neatlieka, pats produktas gana šlapias ir skystas, galiausiai paruduoja, o ir atrodo labai pigiai. NE!
 6. Essence Glossy Lipbalm – 2in1 ir blizgis, ir vazelinas, bet nei vieno darbo neatlieka gerai. Nusivalo po pusvalandžio, lūpų išvaizdos veik nekeičia, o ir dauguma spalvų negražios. NE!
Catrice
 1. Catrice Prime And Fine Translucent Loose Powder – pudra sudaryta iš baltų miltelių, kurie ant veido tampa nematomi, tad tinka tik sulaikyti blizgesiui. Man patinka ją naudoti kai grįžtu iš mokyklos ir dar reikia kažkur lėkti, tuomet užsidedu jos ir veidas dar 3-4h tampa matinis. Vienintelis minusas – nepatogu, dažnai miltelių priterlinu visur aplinkui. TAIP!
 2. Catrice Mono Eyeshadow – priklauso nuo spalvos, nes kai kurios yra labai prastos, o kai kurios – geros pigmentacijos, nemiltiškos, puikiai laikosi. Tad jei pasirinkote teisingai - TAIP!
 3. Catrice Defining Blush – išlieka ant veido ~4-5h, nerealios pigmentacijos (lengva likti su klouno žandais), geras spalvų pasirinkimas. Tiesa, šiek tiek byra, bet apskritai - TAIP!
 4. Catrice Made To Stay Eyeshadow – nusipirkau per klaidą pamaniusi, kad tai gelinis akių pravedimas, bet likau su juodu šešėliu. Iš tikro jo nesu nei karto panaudojusi, tad nieko negaliu pasakyti, bet kreminė konsistencija ir gera pigmentacija leidžia manyti, kad produktas turėtų būti vertas dėmesio. TAIP!
 5. Catrice Gel Eyeliner – nesusipratimas. Nors naudotis lengva, o ir spalva intensyvi, bet vos po kelių valandų pradeda trupėti ir siaubingai tepa akių vokus. NE!
 6. Catrice Eyebrow Kit – mano mylimiausias produktas. Niekaip nepavyksta susidraugauti su antakių pieštukais, vis tiek lieku prie šešėlių. Nebyra, intensyvios spalvos, išlieka visa dieną, nedingsta nuo antakių. Vienintelis komiškas minusas – pakuotė. Iš pradžių visiškai nusitrynė raidės, o po to perpus sulūžo ir pati dėžutė. Vis dėlto garantuotas TAIP!
 7. Catrice Absolute Nude Eyeshadow Palette – pusėtina pigmentacija, nežmoniškas blizgučių byrėjimas, laikosi kelias valandas. Nors ko norėti už kainą, nesiekiančią 20lt. Vienintelis pliusas –gražios spalvos. NE!

3 komentarai

 1. Naudingas straipsniukas :) Iš tiesų, Essence ir Catrice produktai tokie, kad arba pataikysi ir laaabai tiks, arba visiškas niekalas. Na, bet kaip už tokią kainą, tai galima sau leist bandymus :) O Catrice antakių priežiūros rinkinukas tai mano vienas mylimiausių kosmetikos produktų, bent kol kas neatradau nieko, kuo galėčiau jį pakeisti :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tai va, būtent - arba pataikai, arba ne. ;) O dėl Catrice antakių priežiūros rinkinuko tai aš irgi negaliu be jo nė dienos. Vis dėlto ieškau kokios panašios alternatyvios su patvaresne dėžute... :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Catrice Gel Eyeliner ir man buvo absoliutus nesusipratimas, nors prieš pirkdama skaičiau nemažai gerų atsiliepimų : Naudingas įrašas! Reikės ir man išmėginti Catrice paletę antakiams

  AtsakytiPanaikinti

© vinilina