2013-2015 Beauty Vibes. Teikia „Blogger“.

Winter sale
Niekam nėra paslaptis, kad išpardavimai yra didžiausias pavojus piniginei, nubloškiantis mąstymą į antrą vietą ir dažnai suteikiantis daug sąžinės graužimo... Vienintelis planas, kurį aš iki šiol sugalvojau apsisaugojimui nuo visų išpardavimų pinklių yra apsiginkluoti sąrašu dalykų, kurių TIKRAI reikia ir net nebandyti žiūrėti į "nereikalingų, bet labai norimų daiktų" pusę. Tad šįkart man, galima sakyti, visai pavyko nenukrypti nuo planų.

Svarbiausias ir didžiausias pirkinys, apie kurį buvo galvota jau kelis mėnesius - rankinė. Turiu nuoširdžiai pasakyti, kad Lietuvoje siaučia gerų rankinių deficitas (reikalauju paaiškinti man šį reiškinį). Bet, pagaliau, po dešimčių apžygiuotų parduotuvių ir maudžiančių kojų radau šį lobį iš Mohito. Pagrindiniai reikalavimai - stilinga, lengvai derinama, žemiškos kainos ir tokia, į kurią tilptų visas gyvenimas. Viskas išpildyta su kaupu!

Iš prigimties turiu storus, jau gana ilgus, didelės apimties ir pasišiaušusius plaukus, kuriuos labai sunku sutramdyti. Situacija palengvėjo pradėjus naudoti kondicionierių, o pasidarė netgi visai nebloga įsigijus aliejuką. Galiu pasakyti, kad visokie L'Oreal, Garnier, Avon aliejukai visiškai kardinaliai skiriasi nuo natūralių maitinamųjų plaukų aliejų. Kalbu ne tik apie UogaUoga "Tamsioji Pusė" produktą, kurį aš įsigijau, bet apskritai apie bet kokį natūralios gamybos aliejų. Tie visi produktai iš Drogo yra tarsi skystas vandenėlis, iš tikro nelabai ką padedantis (bent jau man) ir drastiškais kiekiais senkantis. Tuo tarpu UogaUoga aliejus yra tarsi... tarsi tikras aliejus (nors ir gana smirdantis...) - klampus, slidus ir riebus (jei taip galima pasakyti). Būtent todėl produkto reikia vos lašelio, kitaip plaukai gali atrodyti ne šviežiai išplauti, o sulipę ir atgrasūs. Taip pat ar reikėtų įsigyti aliejuką vertėtų gerai pagalvoti plonų plaukų savininkėms, kadangi jis automatiškai mažina plauko apimtį ir padaro juos glotnesnius. Žinoma, mano atveju tai yra didelis pliusas, lengvinantis ševeliūros tramdymą.

Privalomas merginos atributas - raudonas nagų lakas, be kurio neįmanoma išgyventi. Tinkamas visose gyvenimo situacijose, renginiuose ir įvykiuose. Nutariau pasirinkti seniai norimą išbandyti Sally Hansen Xtreme Wear (kodėl jaučiuosi taip, lyg nuo visų užsinorimų dalykų turi praeiti bent keli mėnesiai, kol aš prisiruošiu juos išbandyti?..). Žadama, kad spalva laikysis 10 dienų. Kadangi tik šiandien nusilakavau, nieko plačiau komentuoti negaliu, tačiau išbandymas tęsiasi!

Nors mano L'Occitane rankų kremas dar nesibaigė, nutariau iškart įsigyti naują iš The Body Shop, tuolab, kad negalėjau atsispirti akcijai (už 30ml kremo buvo prašoma 24lt, o dabar tik 10lt!). Būtent mano turimas vanilinis kvapas yra limituotos kalėdinės kolekcijos, bet labai juo džiaugiuosi. Lyginat su L'Occitane - TBS kremas yra šiek tiek riebesnis ir sunkesnis, bet taip pat greitai įsigeria ir palieka rankas švelnias bei skaniai kvepiančias. New love!

3 komentarai

 1. Niekad nesu bandžiusi "Uoga Uoga" aliejų plaukams, bet tiką užsimaniau:D Nors mano plaukai riebūs (taigi mažiausiai ko reikia tai daugiau riebalo), bet žiemą labai išsausėjo plaukų galiukai.

  Labai lauksiu atsiliepimų apie Sally Hansen laką. Įdomu kiek realiai jis laiko:)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Šiaip mano plaukai ties šakinimis irgi labai riebūs, tačiau galai nuo nuolatinio tiesinimo (I know it's bad but oh well...) išsausėję, tad juos lašas aliejaus labai sušvelnina, niekada neturėjau tokių švelnių plaukų ir tiesiog paglotnina, lengviau iššukuoti. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai suintrigavai:) Tad būtinai išmėginsiu

  AtsakytiPanaikinti