2013-2015 Beauty Vibes. Powered by Blogger.

UogosUogaUoga - oficialiai turbūt pati populiariausia lietuviška firma. Jau kurį laiką noriu pradėti sirgti jos produktų manija, bet vis neprisiruošdavau ką nors įsigyti. Tad per Kalėdas gavusi šias priemones tiesiog išsikrausčiau iš proto, pradėjau klykauti, vėliau atgal į jį sugrįžau ir nuėjau visko testuoti.

Mojito iš ryto - drėkinantis kūno losjonas, tinkantis visų tipų odai. Apskritai kūno odą turiu normalią, tik kojos, ypač blauzdos ir keliai yra linkę pasausėti. Būtent šioms vietoms losjoną labiausiai ir naudojau. Galiu pasakyti - odos būklė tikrai pagerėjo, vos išsitepus kremu kojos pasidarė švelnios ir tokios lyg švytinčios, net nemoku nupasakoti. Kalbant apie neigiamas puses - losjonas turi labai stiprų mojito kokteilio kvapą, tad nors man tai nėra problema, jautresnės uoslės savininkes gali erzinti. Vis dėlto, nors kvapas yra labai intensyvus, po 10 minučių jo jau beveik nesijaučia. Taip pat jo gana trumpas galiojimo laikas (4 mėn.), tačiau tai minusas, kurį turime kentėti už gaunamą ekologišką produktą, o ir 100ml, manau, per 4 mėn. tikrai galima išnaudoti. Žodžiu, tikrai rekomenduočiau, puikus dalykas kad ir pasilepinimui po vonios procedūrų!

Saldi pagunda - maitinamasis kūno šveitiklis, tinka visų tipų odai, išskyrus itin jautrią ir suerzintą odą. Pirmas dalykas, ką turiu paminėti - kvapas. O Dieve, prisiekiu, tai yra dangiškas dalykas, atsidarai indelį ir atrodo, kad visą produktą suvalgysi... Labai maloniai šveičia odą, o šveitiklio sudėtyje esantis kokosų aliejus puikiai ją maitina. Kai nusimaudai taip ir norisi braukyti per odą, nes ji tiesiog pasakiškai švelni. Nematau nė vieno minuso, įsimylėjau šį produktą. Galiojimo laikas - 6 mėn.

Plunksna - natūralus lūpų blizgesys su juodųjų serbentų ekstraktu. Tai pirmas ir kol kas paskutinis UogaUoga indėlis į dekoratyvinės kosmetikos darželį, bet aš į jį norėčiau primėtyti akmenų. Nuoširdžiai nuliūdau, kai šis produktas mane nuvylė. Visų pirma, blizgesys nors ir natūralus, bet turi kažkokį nemalonų sintetinį kvapą kaip tų prastų blizgių iš vietinių kioskelių. Ir antra - aplikatorius yra nežmoniškai mažas, tad kol pasidažau visas lūpas, jį tenka mirkyti produkte tris kartus. Tad iš to išplaukia ir trečiasis minusas - spėju, kad produktas gana greitai susinaudos. Prie pliusų galiu paminėti, kad priemonė labai maloniai jaučiasi ant lūpų, drėkina ir gana ilgai ant jų išlieka. Vis dėlto, manau, kaina yra per didelė už tokį daiktą. Galioja metus.

Viską susumavusi, galiu teigti, kad prie UogosUogos dar tikrai grįšiu!

No comments