Mokytojos

2014 m. sausio 10 d., penktadienis

Ne paslaptis, kad dauguma XXI a. merginų išmoko dažytis žiūrėdamos YouTube vadinamų "Beauty Guru" video. Man net gėda prisipažinti, kiek valandų yra praleista prilipus prie kompiuterio ekrano spoksant kaip iš pelenių virstama princesėmis... O po to, žinoma, bandyta viską atkartoti realybėje. Savaime aišku, kad buvo šimtus kartų suklysta, bet būtent šitaip per klaidas mes ir mokomės.

Tad nutariau jums pristatyti savo mylimiausias mokytojas. Nors esu užsi'subscribe'inusi gal apie 20 kanalų, atrinkau 7 įdomiausius. Čia jie išdėstyti visiška random tvarka, kadangi visi yra mylimi dėl skirtingų priežasčių ir tiesiog negalėčiau išskirti kažkurio vieno į pirmą ar antrą vietą.

Dulce Candy - mano pati pati pirmoji pradėta žiūrėti youtuberė. Jai jau 26, bet tiesiog nežinau, iš Dulcės vis dar sklinda toks visiškas aštuoniolikmetės džiaugsmas, mėgavimasis gyvenimu, absoliutus pozityvumas. Pripažįstu, kartais šiek tiek rėžia akį jos kraunamas ant savęs makiažo kiekis, ypač kartais padaugina skaistalų ir bronzanto (mano nuomone), tačiau vis vien beproto gražiai pasidažo. Jau nekalbant apie tai, kad verta vien paganyti akis jos kosmetikos priemonių kolekcijoje...

Kanalas: http://www.youtube.com/channel/UCo5zIpjl2OQkYatd8R0bDaw

Lauren Curtis - jei realybėje egzistuotų lėlė Barbė, man tai būtų būtent ši australietė. Kartais truputį nervina jos akcentas arba įdomiai tariami žodžiai, bet to galima ir nepaisyti, nes didelės lyg lėlės akys tikrai užburia.

Kanalas: http://www.youtube.com/channel/UCXbQzhqSvgVZTUyi1T4AU3w

MakeupByAlli - visas savo sekamas merginas ir jų dažymosi technikas myliu vienodai, bet jaučiu, lyg Alli trauktų mane labiausiai... Iš tikro ji taip gražiai dažosi, kad nors video man būna ir neįdomus, na, tarkim, ji kalba apie savo plaukus dešimt minučių, kas man nėra aktualu, bet ji būna su tokiu fantastišku makiažu, kad aš sėdžiu prirakinta prie ekrano visas dešimt minučių ir net nelabai klausau ką Alli kalba, tiesiog stebiu kaip juda jos lūpos ir veido mimika ir gėriuosi nuostabiai atliktu darbu...

Kanalas: http://www.youtube.com/channel/UCvk3DUjHHPNXfo9RztbGDww

Essie-button - šiai merginai apibūdinti tėra vienas žodis - hilarious. Ta prasme, tikrai, nesugalvoju kaip kitaip apie ją papasakoti, šis žodis viską pasako. Jos priemonių kolekcija tikrai nė perpus nesiekia Dulcės ir ji nedaro super įmantrių makiažų, bet jos būdas, kalbėsena, o labiausiai - užkrečiantis humoras kiekvienam žingsny tiesiog pavergė mano širdį. Pažiūrėkite bent vieną video ir suprasite, apie ką kalbu.

Kanalas: http://www.youtube.com/channel/UCvFyPrPVotqsTlqxUmAOYRw

Lisa Eldridge - Anglijoje gyvenanti moteris, kuri tikrai nėra tiesiog dar viena paprasta youtuberė. Ji yra profesionalė, dažanti modelius madų savaitėse, taip pat tokias įžymybes kaip Kate Winslet, Cara Delevingne, Keira Knightley ir t.t. Žiūrint tiesiog mėgaujiesi tuo visu profesionaliu darbu ir pačia žavia Lisos asmenybe.

Kanalas: http://www.youtube.com/channel/UCFghPtzFcmyDiID1ASMA4Dg

Michelle Phan - rimtai, kas nežino Michelle? Tai turbūt pati populiariausia ir pirmiausiai į Beauty Guru verslą įsisukusi, ne paslaptis, kad ir daugiausiai iš to išpešusi panelė. Ji turi jau virš keturių milijonų sekėjų, labai gražiai ir estetiškai pateikia savo video bei netgi neseniai išleido savo kosmetikos liniją E.M. cosmetics by Michelle Phan. Malonumas žiūrėti. Iš tikro tai mergina, kurios gyvenimas tobulas.

Kanalas: http://www.youtube.com/channel/UCuYx81nzzz4OFQrhbKDzTng

Fleur de Force - nesu įsitikinusi, bet rodos, ji kilusi iš Prancūzijos, o dabar gyvena Anglijoje. Fleur man ypač brangi, nes sutampa mūsų gimimo mėnuo ir diena! Ne taip seniai ištekėjusi ir vis dar daranti labai mielus video bei kalbanti žaviu britišku akcentu panelė.

Kanalas: http://www.youtube.com/channel/UC1-szPBG7Oh4icM1FcQakQg

Šiam kartui tiek!

Rašyti komentarą

© vinilina. Design by FCD.