Max Factor Whipped Cream pudra

2014 m. sausio 10 d., penktadienis


Sako, merginai niekada nebus gana naujų batų, nors ir turi dar nesudėvėtų. Tas pats man galioja ir su kosmetika – nors senoji dar nesibaigė, reikia naujos! 

Manau, jog kreminę pudrą yra sunkiausia išsirinkti iš visų makiažo produktų, gal todėl, kad man tai – vienas svarbiausių dalykų dėl turimos problematiškos odos. Paprastai susidarau sąrašą, tada skaitau atsiliepimus, prakošiu parduotuves (automatiškai daugelis pudrų atkrenta dėl nerandamos tinkamos spalvos), o tada dar ilgai galvoju. 

Kad ir kaip ten bebūtų, galiausiai apsistojau ties Max Factor Whipped Creme Foundation. Jau kurį laiką norėjau išbandyti labiau kreminės, vadinamos mousse konsistencijos pudrą, kuri yra šiek tiek sunkesnė ir tirštesnė nei įprastos skystos pudros. Iš tikrųjų, prireikė nemažai laiko, kol susidraugavau su šiuo produktu, bet kuo ilgiau naudoju, tuo jis man labiau patinka.

Visų pirma, spalva 40 Fair light kol kas idealiai atitinka mano odos atspalvį, kuris, stebėtina, po vasarinio įdegio dar neišbluko iki įprasto lavono atspalvio. Konsistencija maloni, nėra vandenėlis, bet ir nėra pernelyg sunki, kad veidas jaustųsi lyg su sluoksniu betono, kuris net normaliai nepasidengia. Kalbant apie dengimą – būtent su tuo turėjau daugiausiai problemų, tik po savaitės išmokau, kad šiai pudrai galioja taisyklė a little goes a long way, t. y. pudros reikia pakabinti vos lašelį, kad pasidengtų visas veidas. Bet jei tik nepadaugini, jis atrodo labai natūraliai ir pudra puikiai susilieja su oda. Maskavimą vertinčiau tarp lengvo ir vidutinio, galbūt labiau vidutinis.

Vienintelis šio produkto minusas – blizgėjimas išlenda gana greitai. Ir tai ganėtinai nuvylė, nes parašyta, jog produktas skirtas riebiai/mišriai odai, o laiko (užfiksavus) apie penkias valandas, kai net prieš tai naudota Maybelline Fit Me, skirta sausai/normaliai odai, laiko apie šešias su puse valandos. Tad jei einate kur nors ilgesniam laikui, kaip kad pvz. aš į mokyklą, rekomenduočiau nešiotis kompaktinę pudrą for touch ups.

Rašyti komentarą

© vinilina