Kas mano rankinėje?

2013 m. gruodžio 16 d., pirmadienis


Visiškai sutinku su teiginiu, jog merginos rankinėje dažnai telpa visas jos gyvenimas, ne išimtis ir manoji. Nors su kiekviena išvyka turinys keičiasi, vis dėlto pagrindiniai trys daiktai joje išlieka tokie patys - telefonas, piniginė ir... kosmetinė, žinoma, kurioje yra dar visokio gyvybei būtino šlamšto.

1. Telefonas - BlackBerry curve 8520. Tiesą pasakius, kai aplinkui visi tąsosi išmaniąsias plytas ir išpuoselėtais nagais tarškina į jų ekranus, su savuoju mažiuku jaučiuosi kaip ūbagė. Bet ką darysi, toks gyvenimas. Kol kas telefonas puikiai atitinka mano poreikius - sms rašau žaibo greičiu, paskambinti ir muzikos paklausyti išeina, fotografuoja irgi visai iš bėdos. Beto, jis mažas ir mielas.

2. Piniginė - Victoria's Secret. Gauta prieš porą metų per Kalėdas ir sutikta su džiaugsmu. Rožinė, su blizgučiais, didelė, ko daugiau merginai reikia. Tiesa, truputį nervina kad kai turiu daug metalo, piniginė labai plėšosi.


3. Kosmetinė - pirkta Droge. Čia ir prasideda linksmoji dalis, kadangi kosmetinė sveria turbūt pusę tonos, bet aš griežtai atsisakau ką nors iš ten išimti, nes mažą ko prisireiks. O joje galima rasti:

 • Boots hand sanitizer'is - čia tik aš viena tokia psichė, bet kai vasarą būna labai karšta, aš tarsi jaučiu ant rankų nešvarą, ta nešvara man netgi turi tam tikrą kvapą, kurio labai nemėgstu, tad stengiuosi to jausmo ir kvapo atsikratyti. Kartais šis dalykėlis praverčia ir kitais metų laikais.
 • L'Occitane tepami kvepalai - nežinau kurių galų tampausi kvepalus, nes į balių iš mokyklos lėkti dar neteko, bet kartais man tiesiog būtina susipykti su logika ir protu.
 • Raktai nuo namų - nieko ypatingo, tik džiaugiuosi, kad nereikia tampytis viso ryšulio.
 • Lady Gaga "Fame" kvepalų mėginėlis - skirtas tam pačiam betiksliam tikslui kaip ir tepamieji L'Occitane.
 • The Body Shop kokosinis lūpų blizgis - brangokas šūdniekis, už kurį paklota 20lt. Šiaip kvapas ir tekstūra maloni, svarbiausia - prie jo nelimpa plaukai, tačiau jis labai lengvai dingsta valgant, kalbant ar tiesiog kvėpuojant.
 • H&M vazelinas - malonaus kvapo, tarsi saldainių ir kramtomosios gumos, lengvai tepasi, neblogai laikosi ir drėkina lūpas. Super daikčiukas.
 • Burt's Bees vazelinas - noriu įspėti, kad nesmerktumėte manęs dėl tūkstančio lūpų priemonių mano kosmetinėje, nes kažkodėl atrodo, jog visos reikalingos, ir būtent visų man kasdien prisireiks... Kalbant apie šį vazeliną - nepatiko, nes yra gana kietas ir sunkokai tepasi.
 • H&M lūpų blizgis - gautas dovanų ir dabar vienas mylimiausių! Netikiu visomis reklaminėmis nesąmonėmis, jog blizgiai putlina lūpas ir pan., bet prisiekiu - su šiuo manosios tikrai atrodo didesnės. Ir šiaip, jis gražiai atrodo ir ilgai laikosi.


 • Maybelline NY lūpų blizgis - irgi mylimukas, beproto skaniai kvepia šokoladu, gana tirštas ir lipnus, bet man patinka, ilgai laikosi. Tiesa, pakuotė galėtų būti geresnės kokybės, nes užrašas jau visai nusitrynė.
 • UogaUoga vazelinas - paskutinis, valio! Iš pradžių labai nekenčiau jo kvapo, bet ilgainiui pripratau. Pirkau dėl vazelino savybės šaldyti lūpas. Nors ir apskritai ekologiški vazelinai buvo tikras atradimas, kažkaip lyg ir maloniau tepasi ant lūpų, geriau drėkina, gražiau atrodo. Kartosiu!
 • Būk bespalvis nagų lakas - skirtas pėdkelnių avarijoms mokykloje. Galite net neklausti, kiek gyvybių išgelbėjau.
 • L'Occitane rankų kremas - viena būtiniausių priemonių tiek žiema, tiek vasarą. Beproto skaniai kvepia, palieka tam tikrą gaivų pojūtį, greitai susigeria ir gerai drėkina, ko daugiau bereikia.
 • Nepatekę į kadrą, bet irgi kasdien tampomi daiktai - servetėlė akiniams valyti, nosinės, pleistrai ir vaistai nuo galvos skausmo.

Šiam kartui viskas. :)

1 komentaras

 1. Aš irgi netikėjau, kad lūpų putlinimas su blizgiais įmanomas, kol nenusipirkau šio blizgio. Lūpos tikrai atrodo putlesnės. Žinoma ne kaip po putlinimo procedūros, bet efektas tikrai yra.

  AtsakytiPanaikinti

© vinilina. Design by FCD.