2013-2015 Beauty Vibes. Teikia „Blogger“.

Maybelline Color Tattoo 24h akių šešėliai


Vos atsiradę Maybelline NY Color Tattoo 24h sulaukė krūvos teigiamų atsiliepimų bei lyginimų su daug kartų žymesnių firmų šešėliais, ir lengva numanyti kodėl. Šešėliai yra kreminiai, puikios pigmentacijos, lengvai dengiasi, patogioje ir gražioje pakuotėje. Žinoma, "24H" reikalas yra šiek tiek išpūstas, tačiau net ant mano riebių vokų jie išsilaiko ~10h (be primer'io. Spėju, kad su juo laikytų dar bent 4h), o tai jau šis tas daugiau nei neblogai.


Mano turimos spalvos - 05 Eternal Gold (auksinė), 20 Turquoise Forever (mėlyna) ir 35 On and on Bronze (ruda). Galiu drąsiai teigti, kad pati populiariausia spalva yra On and on Bronze ir visiškai suprantu šią nuomonę! Jeigu dar tik norėtumėte pradėti pažintį su Color Tattoo šešėliais, rekomenduoju būtent šią spalvą. Prižadu, kad įsimylėsite iš pirmo potepio ant voko. Tinka visiems odų atspalviams ir tipams - tiek šaltų, tiek šiltų tonų savininkėms, tiek turinčių geltoną, tiek rausvą undertone. Spalva puiki naudoti kaip base, ir paryškinti crease (mąstau apie žodynėlio sudarymą, nes turbūt dauguma sėdi ir klapsi akimis, galvodami, ką aš čia sapalioju).

Nežinau, net ką pridurti, kaip drugstore produktas tai yra win win win! Kaina yra berods apie 23lt, tačiau gaudant nuolaidas galima prigriebti ir už 18lt.

Komentarų nėra