2013-2015 Beauty Vibes. Powered by Blogger.

Gabalėlis laimės

Jau kurį laiką medžioju tobulą kasdieninę rusvų atspalvių šešėlių paletę, su kuria truputį padirbėjus galima sukurti ir vakarinį įvaizdį. Tęsiantis NYX psichozei, pirmiausiai akys nukrypo į šią firmą ir, porą mėnesių pasikankinus, pagriebiau šį lobį. Na, o lobis ar ne, teko tyrinėti kelias savaitės.
Kalbant apie pagrindinius dalykus - paletę galima rasti Dougle arba Sarmoje už 44,95lt, užsienyje kainuoja 10$. Lietuvoje konkrečiai šių spalvų paletės nebėra, įsigijau prieš pat išnykstant iš parduotuvių, bet panašių alternatyvų tikrai galima rasti. Kaip matote, paletę sudaro 10 spalvų, daugiausiai neutralūs, smėliniai ir rusvi atspalviai, taip pat pagrindinės spalvos juoda ir balta. Pakuotė labai graži, bet tik tol, kol nelieti, nes yra pakankamai tepli, lieka pirštų antspaudai ir gali lengvai susibraižyti, tad reikalauja ypatingos priežiūros.
Aptariant pačius šešėlius - nėra prasti, bet, manau, yra ir geresnių. Apskritai turiu pastebėjimą, kad geriau pirkti pavienius šešėlius, paletėse dažnai būna prastesnė kokybė. Žinoma, taisyklės turi išimčių, bet tai pravartu turėti omenyje. Būtent šios paletės šešėlių pigmentacija pakankamai gera, vertinčiau 8/10. Vis dėlto, silpnesnė pigmentacija visada turi vieną pliusą - galima nesuklysti pakabinant per daug šešėlio, o po to vargti bandant taisyti padėtį, galima pamažu dirbant ir aplikuojant daugiau produkto susikurti norimą įvaizdį. Maždaug pusė šešėlių yra matiniai, o kiti turi vadinamą satin finish. Bet kai jie patenka ant voko, galima juos laikyti matiniais, tad bijančias blizgučių galiu patikinti, kad nieko panašaus čia nėra. Be bazės laikosi apie 8 valandas.
Viena labiausiai erzinančių savybių - kai kurie šešėliai yra šiek tiek miltuoti. Ne visi, bet tokių tikrai yra. Vėlgi, miltiškumas nėra labai tragiškas, tačiau veidrodėlis ir paletės kraštai gali apsinešti ir tai truputį nepatogu ir neestetiška.
Apskritai vertinant, turint omeny jos kainą ir faktą, kad tai ne Dior ir ne Chanel, paletė tikrai nėra prasta, tinkama kasdienai, su daug universalių spalvų. Nepaisant kelių trūkumų, galima puikiai išsiversti.

2 comments

  1. Super :) Mane irgi domina ši paletė, bet dar kyla abejonių :) Tavo blog'as man laaabai patinka :) Sekmės toliau rašant :)

    ReplyDelete