L'Oreal, Garnier ir Neutrogena naujienos

2013 m. lapkričio 23 d., šeštadienisKaip ir visur gyvenime, taip ir su kosmetika susijusiuose dalykuose karaliauja liaudiškai vadinamas zapadlo dėsnis. T. y., jei jau baigiasi priemonės, tai baigiasi visos iš karto. Tačiau, žinoma, nėra to blogo, kas neišeitų į gera – vienų priemonių pabaiga reiškia kitų naudojimo pradžią.

L'Oreal Paris Micellar Solution – ne per seniausiai prasidėjęs micelinio vandens bumas neaplenkė ir manęs. Esu girdėjusi, kad L'Oreal vandenėlis yra puikus dupe (angl. labai labai panašus) žymiajam Bioderma. Negaliu to nei patvirtinti, nei paneigti, bet turiu planų ateityje išbandyti ir Biodermos produktą. Kainos ir kiekio santykiu labiau apsimoka pirkti L'Oreal. Už 22,49lt (akcijos metu galima rasti ~15lt) gaunama 200ml, o Bioderma už labai panašią kainą  – 100ml. Tiesa, yra pirkt 250ml už ~40lt ir, berods, dar keli dydžiai. Kad ir kaip bebūtų, grįžtu prie L'Oreal gaminio. Visų pirma, jis yra puikus pasirinkimas toms, kas nenori turėti krūvos produktų. Micelinis vanduo nuvalo ir veido, ir akių makiažą, galima naudoti kaip toniką. Jis netempia, nesausina odos, neužkemša porų, yra bespalvis ir bekvapis. 200ml išnaudojau per maždaug 3,5 mėn. ir štai vėl jį kartoju. Žodžiu, produktas labai patiko, greičiausiai dar kartosiu ir rekomenduoju kitiems!

Garnier Moisture Match – nors pasibaigus veido kremui ketinau pirkti kažką iš Bioderma, vis dėlto neatsilaikiau prieš reklamos galią ir susigundžiau Garnier. Kremas žalias (pastebėjote, kad visos riebiai odai skirtos linijos yra žalios?), turi malonų kvapą, tačiau jis nėra labai intensyvus, tad uoslės nedirgins. Labai neriebus, bet kremas yra kremas ir tai yra papildomas riebalas odai. Todėl galiu pasakyti, kad jokio matiškumo, kaip kad žadama, jis neišlaiko, nors drėkina neblogai. Kaina – 19,99lt. Kainos ir kokybės atžvilgiu kremas visai neblogas, bet jį subaigusi grįšiu prie pirminio sprendimo pirkti Biodermą.

Neutrogena Visibly Clear – kurį laiką makiažą valiau drėgnomis servetėlėmis, tačiau panūdau išbandyti prausiklį. Pirmiausiai, žinoma, paperka rausva barbišką produkto spalva, o taip pat ir švelnus greipfrutų kvapas. Žadama, kad prausiklis padės giliai išvalyti odą ir užkirsti kelią spuogams ir inkštirams. Jei ketinate pirkti produktą būtent dėl šių funkcijų, galiu iškart pasakyti – nemėtykite pinigų. To nesulauksit nei per nago juodymą. Tačiau aš pirkau prausiklį vien nuvalyti makiažui (veido, ne akių!) ir dėl to esu juo baisiai patenkinta, nors kiek ir sausina. Tad gaminio pliusai ir minusai labai priklauso juo to, ko jūs iš jo tikitės. Kaina - 22,99lt.

Šiandienai tiek, iki greito!

Rašyti komentarą

© vinilina