2013-2015 Beauty Vibes. Teikia „Blogger“.

NYX HD Photocorrecting Concealer


Turbūt ne tik aš, bet ir kiekviena kosmetikos produktų maniakė gyvendama Lietuvoje bent keletą kartų per mėnesį pradeda svaigti dėl mūsų tėvynėje negaunamų prekės ženklų - Revlon, Urban Decay, Sleek, Benefit, Wet&Wild ir t.t. Tad vasarą atkeliavus NYX, mano namuose prasidėjo psichozė - lakstymai iš vieno kampo į kitą, paskutinių centų graibymai, šokinėjimas iš džiaugsmo ir ašaros dėl plėšikių parduotuvių, užsikėlusių nežmoniškus antkainius. Daug kas pasakys, kad iš užsienio siųstis NYX daug pigiau ir aš su tuo visiškai sutinku, tačiau kartais norus riboja galimybės ir tenka suktis su tuo, kas yra...

Dar turiu jums išduoti paslaptį apie save - kaip kad tradicinėms lietuvėms su dervos nudegintais plaukais, riešuto dydžio smegenimis ir kapliais vietoje nagų visiškai nesvarbu, kad dažnai vaikšto su plytų spalvos veidu, kai kaklas yra kaip sniegas, taip aš jaučiu liguistą susižavėjimą balta oda. Susimąsčiau, kad ką tik pasakiau šventvagystę ar mažų mažiausiai baisiai keistą dalyką, nes mūsų visuomenės sutraumuotose smegenyse įsišaknijęs požiūris, kad tik ruda oda yra graži, sveika ir vienintelis gražios odos standartas.

Aš, kitą vertus, kaip jau sakiau, žaviuosi balta oda. Kuo baltesnė, kuo labiau lavoniška (turime pripažinti, jog šis epitetas daugumai lietuvių yra labai tikslus), tuo mano susižavėjimas labiau auga. Laimei, ir pati gimiau nors ir su toli gražu netobula, tačiau vis dėlto tradicine išbalusia lietuviška oda.
Didžiausias tokios odos minusas yra net ne kvailas požiūris, kad tai negražu, o veido kosmetikos priemonių trūkumas. Pripažinkime, kad reta protinga mergina nori vaikščioti su plytų spalvos veideliu, o pasirinkimas yra apverktinas. Žinoma, kas ieško, tas randa, ir šitaip grįžtame prie NYX kosmetikos.

Pati turiu labai problematišką marmūzę, kuri yra ne balto, ne gelsvo ir net soliariumo nukankinto atspalvio. Ji yra raudona ir spuoguota, šviečianti iš tolo kaip Marso kanjonai. Tad, žinoma, bene svarbiausia priemone tampa concealer'is arba lietuviškai - korektorius/maskuoklis (trumpa kikenimo pauzė). Šį concealer'į rinkausi dėl keleto priežasčių - kaip minėjau, problematiškos odos, norėjimo išbandyti NYX kosmetiką ir galutinai pamišau pamačiusi tobulą baltą jo atspalvį, konkrečiai - nr. 1 Porcelain. Kaina - 24,95lt ir įsigyti, kaip jau turbūt žinote, galima Douglo ir Sarmos parduotuvėse. Priekaištų šiam produktui neturiu (tik labai įdomu, kaip greitai išnaudosiu 3g kiekį). Įvairi atspalvių paletė - šis concealer'is tiks tiek alebastrinės odos savininkėms, tiek tamsesnio gymio merginoms. Lengvai blend'inasi (lt. susilieja su oda), gerai slepia tiek netobulumus, tiek duobes po akimis, jei iš pirmo karto kažkas ne visai užsimaskavo, tai jį galima sėkmingai build'inti (lt. uždėti dar vieną sluoksnį). Dėl laikymosi - spėju, kad normalios ir sausos odos savininkėms jis išsilaikytų puikiai nuo ryto iki vakaro, nenuplauktų ir užfiksavus neišlįstų blizgėjimas. Aš kaip riebalų fabrikas nieko objektyvaus šiuo klausimu pasakyti negaliu, nes nesvarbu mano veidas su kremine pudra-su ja ir dar užfiksuota-tik su kompaktine-ar išvis be nieko, vis tiek po 5-6h švyčiu kaip kalėdinis žaisliukas, ne išimtis ir šiuo concealer'iu užmaskuotos vietos. Tačiau, kaip riebios odos savininkė esu patenkinta išsilaikymu, galbūt nuo 6 iki 15h atlaiko ir ne visas ryte užteptas produkto kiekis, tačiau jo lieka geri 70-80%. Apskritai kalbant - taip, drąsiai rekomenduoju šį produktą!

Komentarų nėra