Max Factor Lipfinity Lasting Lip Tint

2013 m. lapkričio 9 d., šeštadienis


Kiekviena panelė turi sau tinkamas spalvas, ar tai būtų makiažo pagrindas, ar akių šešėliai, ar, šiuo atveju – lūpų dažai. Esu tvirtai ir nepajudinamai įsitikinusi, kad man tinka ryškios lūpų spalvos. Nors kol kas neprarandu vilties, jog ir man egzistuoja tobulas nude lūpdažis, vis dėlto prie kosmetikos stendų ranka pirmiausiai nevalingai kyla išbandyti kuo ryškesnius raudonus atspalvius. Deja, kad ir kaip bebūtų gaila, per kvailas visuomenės normas ir konservatyvius lietuvių dėbtelėjimus, esu per jauna gatvėse rodytis su ryškiais lūpdažiais. Todėl visada ieškau būtų kaip patenkinti savo ryškių lūpų alkį ir kartu nesusilaukti bobučių pletkų sau už nugaros. Paskutinis atradimas – Max Factor Lipfinity Lasting Tint nr. 09.


Šis produktas turi po lygiai ir minusų, ir pliusų. Didžiausias ir neabejotinas pliusas – juo pasidažius lūpos atrodo visiškai natūralios spalvos, lyg būtum gimusi ir gyvenusi su tokia spalva. Ir būtent dėl šio pliuso šokinėjau kaip patrakusi. Žinoma, dienai bėgant, kalbant ir valgant spalva apsitrina, tačiau palyginti tikrai neblogai išsilaiko ir atspalvis matomas iki pat vakaro. Taip pat aplikatorius, kuris yra kaip flomasteris, labai patogus, leidžia nubrėžti tikslią liniją. Nors kai kam jis gali būti ir neįprastas.


Bet, kaip ir minėjau, minusų irgi yra nemažai. Jeigu nenaudoji vazelino arba blizgio, lūpos gali išsausėti ir padėti skeldėti, taip pat dažai subėga ir gali atrodyti, kad lūpos kraujuoja. Didžiausias nusivylimas – po maždaug mėnesio produktas uždžiuvo/išdžiuvo ir dabar dažo tik švelniai rausva spalva, kuri ilgai nesilaiko. Tiesą sakant, viliuosi, kad man pasitaikė kažkoks brokas ir kiti šio produkto vienetai veikia puikiai, tuolab, kad kaina nemaža. Su nuolaida mokėjau apie ~30lt, o dėl tikros kainos bijau pameluoti, geriau būtų nulėkti ir pažiūrėti pačioms.

Nors flomasteris-lūpų dažas-ar-kaip-tai-reikėtų-vadinti yra labai dvipusiškas, manau, kad ryšiuosi antram bandymui.

Rašyti komentarą

© vinilina