IKEA žvakės ir L'Oreal nagų lakas

2013 m. rugsėjo 29 d., sekmadienis


Jau beveik spalis, bet, atrodo, tik dabar pajaučiau tikrą rudens dvasią (turbūt tai susiję su batelių pakeitimu į aulinukus). Megztiniai, arbata, knygos, mokykla, ugnis židinyje, šilta lova, filmai ir... nauja kosmetika, žinoma – tai dalykai, su kuriais man asocijuojasi šis sezonas.

Kalbant apie daiktus, susijusius su rudeniu, negaliu nepaminėti ir kvepiančių žvakių bei naujų spalvų drabužinėje, kosmetinėje ir ant nagų. Tris pirmąsias kvapnuoles nugriebiau vakar dienos vizito IKEA metu. Rudoji – fantastiško keptų obuolių ir cinamono kvapo, raudona – spanguolių, o balta – vanilės. Kiekviena kainavo 3lt. Gana pigus būdas sukurti rudens atmosferą.


Nagų lakas – L'Oreal 607. Manau, tai bus mano rudens spalva, jaučiu tarsi tam tikrą pasitenkinimą pasinerdama iš ryškių, pastelinių ir šviesių vasaros spalvų į naujojo sezono tamsias ir sodrias. Šiuo atveju – į tamsiai mėlyną su violetiniu prieskoniu. Lakas laiko ~4 dienas, šepetėlis – šiek tiek neįprastas, bet iš tikrųjų labai geras, leidžia neišsimozoti odelių aplinkui. Greitai džiūsta, žvilga. Ko daugiau reikia lakui? Šį gavau dovanų, tačiau kaina nesikandžioja – 17lt, o su akcija galima rasti ir už 11lt. Būtinai ketinu grįžti prie L'Oreal stendo!

Rašyti komentarą

© vinilina